تبلیغات

رأی‌گیری برای انتخاب سنی رئیس اتحادیه قاریان مصر

Article Image

ارسال شده توسط مهران از ایرانشهر

به گزارش سنی دیلی به نقل از البوابه نیوز، اتحادیه حافظان و قاریان مصر برای تعیین رئیس و اعضای شورای اداری این اتحادیه رأی‌گیری می‌کند.

نام‌نویسی از نامزدهای ریاست و اعضای شورای اداری اتحادیه حافظان و قاریان مصر ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر روز پنج‌شنبه، ۳۰ مرداد انجام خواهد شد و تا شنبه، ۲۹ آگوست برابر با هشتم شهریورماه سال جاری ادامه دارد.

قرار است روز پنج‌شنبه، ۱۷ سپتامبر برابر با ۲۷ شهریورماه نیز از ساعت ۸ تا ۱۷ به وقت محلی مراسم رأی‌گیری برای انتخاب رئیس و اعضای شورای اداری این اتحادیه برگزار شود و در صورت عدم کسب حد نصاب آرا، ۱۹ سپتامبر برابر با ۲۹ شهریور رأ‌ی‌گیری ادامه می‌یابد.

همچنین در صورت کسب آراء مساوی نامزدهای معرفی شده برای به دست آوردن کرسی ریاست اتحادیه قاریان، روز شنبه، ۲۶ سپتامبر برابر با پنجم مهرماه سال جاری این رأی‌گیری تکرار می‌شود.

گفتنی است، شورای اداری اتحادیه قاریان و حافظان مصر ۱۸ جولای (۲۸ تیرماه) طی نشستی برگزاری انتخابات برای تعیین رئیس و اعضای شورای اداری اتحادیه را خواستار شده بود.

آخرین رئیس اتحادیه حافظان و قاریان مصر شیخ محمود طبلاوی، از قاریان این کشور بود که چندی پیش دار فانی را وداع گفت.

بنا بر اخبار رسیده تاکنون شیخ حلمی جمل، معاون رئیس سابق اتحادیه قاریان مصر و شیخ محمد صالح حشاد، سرپرست موقت این اتحادیه برای کسب کرسی ریاست این نهاد اعلام آمادگی کرده‌اند.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار