تبلیغات

رئیس مجلس شورای اسلامی به سیستان و بلوچستان سفر می کند/تکیه بر سرمایه گذاری مردمی راهگشای مشکلات

Article Image

فدا حسین مالکی گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی طی یک ماه اینده به سیستان وبلوچستان سفر می‌کند.

به گزارش سنت نیوز، فدا حسین مالکی با اشاره به دیدار اعضای شورای تامین و نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان با رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ظرف مدت یک ماه آینده “محمد باقر قالیباف” به استان سفر خواهد کرد.
وی بیان کرد: در این جلسه علاوه بر بحث و بررسی مشکلات متعدد استان، موضوعات متفاوتی از جمله سند چشم انداز، استفاده از ظرفیت های پنهان سیستان و بلوچستان که تاکنون بلا استفاده باقی مانده و … بحث و تبادل نظر شد.
عضو مجمع نمایندگان استان در  مجلس شورای اسلامی گفت:  در این دیدار درخواست اختصاص ردیف ویژه اعتباری به جهت فاصله زیاد شاخص های سیستان و بلوچستان با میانگین کشوری  و عقب ماندگی تاریخی آن و توسعه بیش از پیش مطرح شده است.
وی استفاده از ظرفیت ها و سرمایه گذاری مردمی برای پیشبرد اهداف استان را یکی از تاکیدات رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار دانست و ادامه داد: جذب سرمایه‌گذاران بزرگ که در داخل و خارج استان هستند و نسبت به سیستان وبلوچستان علاقه دارند یکی از اقدامات موثری است که اگر قرار است نتیجه ای بگیریم، نیازمند کار نرم افزاری راهگشا برای استان هستیم در غیر این صورت تنها با بودجه های دولتی اتفاق بزرگ نمی افتد.
به گفته مالکی، در این دیدار “قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی” با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب به این استان، سیاست های توسعه دریا پایه را برای کلان کشور ابلاغ کرده اند که در آن بر سواحل سیستان و بلوچستان به عنوان یک اولویت تاکید شده است.

به اشتراک بگذارید :

http://www.sunnatnews.net/?p=18632

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار