تبلیغات

قطعی مکرر آنتن‌دهی جمعیت ۲۵ هزار نفری در “بم پشت”؛ مسئولان پاسخگو نیستند

Article Image

بخش «بم پشت» از توابع شهرستان سراوان با جمعیتی بالغ بر ۲۵ هزار نفر در جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارد. قطعی مکرر آنتن تلفن همراه اعتراض و نارضایتی مردم و مغازه‌داران محلی این بخش را در پی داشته است.

به گزارش سنت نیوز، در طول یک ماه ما حداقل دو تا سه بار قطعی آنتن‌دهی در بم پشت داریم، این قطعی در اکثر مواقع به چند روز به طول می‌انجامد و در طول این مدت نمی‌توانیم با هیچ کس ارتباط بگیریم و از همه چیز بی‌خبر می‌مانیم.

یکی از مغازه‌داران سیرکانی گفت: در طول این مدت به‌دلیل اینکه کارت‌خوان‌های ما کار نمی‌کنند کار ما به رکود می‌انجامد و بیشتر مردم چون از کارت‌خوان استفاده می‌کنند با توجه به نبود آنتن‌دهی مجبور به تعطیلی کسب و کار خودمان هستیم.

محمد درازهی یکی از دانشجویان بخش بم پشت در رابطه به قطعی آنتن و اینترنت گفت: در ایام امتحانات که به‌صورت مجازی برگزار شدند به‌دلیل قطعی متداوم اینترنت و آنتن مجبور به رفتن مرکز شهرستان شدیم که ۱۰۰ کیلومتر با سیرکان مرکز بم پشت فاصله دارد و در خانه فامیل‌هایمان امتحانات را گذراندیم، مردم ما با حداقل‌ها زندگی می‌کنند و راه و اینترنت مناسبی در بخش بم پشت نداریم. از مسئولان می‌خواهیم  به مشکلات ما رسیدگی کنند و زودتر برای برطرف شدن این گونه معضلات فکری کنند.

به اشتراک بگذارید :

http://www.sunnatnews.net/?p=18415

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار