تبلیغات

بازگشت ۱۱۹ دانش آموز بازمانده چابهاری از تحصیل به کلاس درس

Article Image

فرماندار ویژه چابهار گفت: ۱۱۹ دانش آموز بازمانده از تحصیل در ۴ روستای چابهار همزمان با ساخت فضای آموزشی استاندارد از نوع سازه ی جدید جذب کلاس های درس شدند.

به گزارش سنت نیوز؛ رحمدل بامری بیان کرد: چهار مدرسه ابتدایی در بخش مرکزی چابهار حوزه ی وشنام چابهار افتتاح و با ورود ۱۱۹ دانش آموز بازمانده از تحصیل به کلاس های درس به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به اهدای ۱۱۹ بسته حمایتی به دانش آموزان افزود: افتتاح مدرسه ی ابتدایی روستای وشنام فقیر محمد، مدرسه ی ابتدایی وشنام گورمازی، مدرسه ی ابتدایی وشنام محمد حسین و مدرسه ابتدایی در روستای کمبل محمد عظیم در سطح شهرستان ساخته شدند.
فرماندار چابهار ادامه داد: دو کلاس درس جدید با مشارکت فرهنگیان ابتدایی چابهار ساخته شده است که امید می رود با مشارکت خیرین مدرسه ساز این مهم ادامه دار باشد.
وی تاکید کرد: مدرسه سازی به عنوان یک تجارت معنوی محسوب می شود هدف از مدرسه سازی، انسان سازی است و پرورش انسان یک ارزش واقعی می باشد.
بامری خاطرنشان کرد: بچه‎های ما باید دارای آینده‎ای روشن باشند و با داشتن مدارس خوب این انگیزه را به دانش‎آموزان و اساتید بدهیم تا تلاش بیشتری انجام دهند.

به اشتراک بگذارید :

http://www.sunnatnews.net/?p=16164

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار