تبلیغات

تخصیص زمین ۱۶ میلیارد تومانی برای ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه در شهر چابهار

Article Image

شهردار بندر چابهار گفت: یک قطعه زمین با متراژ ۴ هزار متر مربع به ارزش تقریبی ۱۶ میلیارد تومان در خیان رسالت مرکز شهر چابهار به آموزش و پرورش این شهرستان برای ساخت یک مدرسه ی ۱۲ کلاسه اهدا شد.

به گزارش سنت نیوز؛ یونس حقانی بیان کرد: بعد از درخواست آموزش و پرورش چابهار برای ساخت مدرسه یک قطعه زمین باارزش ریالی ۱۶۰ میلیارد در خیابان رسالت این شهرستان در جهت توسعه آموزشی به صورت رایگان اختصاص داده شد.
وی با اشاره به ساخت این مدرسه تاکید کرد: آموزش و پرورش بایستی درکوتاه ترین زمان ممکن با مشارکت خیرین ملی و نوسازی مدارس، ساخت مدرسه ی ۱۲ کلاسه در زمین اهدایی احداث شود.
شهردار بندر چابهار از حضور سرمایه گذاران بخش های مختلف دولتی و خصوصی در منطقه استقبال کرد و ادامه داد: در این راستا محدودیت ها را برداشته و با همکاری با سرمایه گذاران امکان استقرار در منطقه برای سرمایه گذاری و به ثمر رساندن پروژه های عمرانی و اشتغالزایی شهروندان فراهم خواهد شد.
وی علم را عامل توسعه مناطق محروم دانست و تشریح کرد: نیکوکاران مدرسه‌ساز گام موثری در پیشرفت و توسعه علم و دانش در کشور به ویژه مناطق روستایی و محروم دارند و باید با فرهنگ‌سازی این گونه اقدامات هرروز شاهد گسترش آن در نقاط مختلف کشور باشیم.
حقانی در پایان خاطرنشان کرد: این زمین در اختیار آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه و تحصیل علم و دانش قرار گیرد و هیچ سازمان و موسسه‌ای اعم از دولتی و غیردولتی حق استفاده دیگری را نداشته و ندارند.

به اشتراک بگذارید :

http://www.sunnatnews.net/?p=15694

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار