تبلیغات

کلنگ ساخت خانه جوان چابهار به زمین زده شد

Article Image

کلنگ احداث خانه جوان چابهار با حضور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، فرماندار و مسئولان محلی این شهرستان روز یکشنبه به زمین زده شد

به گزارش سنت نیوز؛ ​مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در مراسم کلنگ‌زنی این پروژه اظهار داشت: خانه جوان در زمینی به مساحت هزار مترمربع، زیربنای ۳۰۰ مترمربع و با اعتبار سال اول ٧٠٠ میلیون تومان و تخصیص ۴٠٠ میلیون تومان اجرایی می شود و برای تکمیل آن نیز اعتبارات لازم در نظر گرفته شده است.

ادهم کرد با قدردانی از همکاری و همراهی فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار که زمین مورد نیاز برای ساخت خانه جوانان این شهرستان را مشخص کردند افزود: با تامین اعتبار توسط اداره کل ورزش و جوانان استان کلنگ ساخت این خانه اکنون توسط مهندس تندگویان معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان به زمین زده شد.

وی بیان کرد: چابهار از نظر شاخص‌های سرانه ورزشی در حد پایینی قرار دارد که تلاش می‌کنیم به استاندارد کشوری نزدیک شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: پیگیری‌های لازم برای طرح‌های ورزشی نیمه تمام چابهار صورت گرفته و بزودی شاهد ادامه فعالیت و کار آنها خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌هاست، خاطرنشان کرد: چابهار موقعیت مناسبی برای برگزاری تورنمنت های داخلی و خارجی دارد و باید زیرساخت های ورزشی آن با تخصیص اعتبارات ویژه آماده شود.

کرد با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان برای حمایت از قشر جوان و فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب بیش از ۱۴ پروژه خانه جوانان در شهرستان‌های سیستان و بلوچستان در نظر گرفته است، خاطرنشان کرد: برای ساخت خانه جوانان در شهرهای کوچک ۴۰۰ میلیون تومان و در شهرهای بزرگ که به صورت دو طبقه ساخته خواهد شد ۶۰۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

http://www.sunnatnews.net/?p=15691

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار