تبلیغات

رژیم صهیونیستی کودک ۳ ساله را احضار کرد

Article Image

ارسال شده توسط احمد از خراسان،

به گزارش سنی دیلی؛ محمد ابو الحمص از اعضای کمیته رسیدگی به شکایات شهرک العیساویه در این زمینه گفت که پلیس رژیم صهیونیستی احضاریه را به خانواده کودک تحویل داده و روز سه شنبه درباره این کودک تحقیقات صورت خواهد گرفت.
مرکز اطلاعات وادی حلوه همچنین گزارش داد ؛رژیم اشغالگر که ” نغم محمد علیان ” ۱۶ساله را روز سه شنبه در یورش به شهرک العیسویه در منزلش بازداشت کرده است می گوید که تنها در قبال ۵ روز حبس خانگی ، پرداخت غرامت و کفالت طرف ثالث او را آزاد خواهد کرد.
منابع خبری همچنین بامداد سه شنبه گزارش دادند که در یورش شهرک نشینان صهیونیست به شهر نابلس ۱۳ فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست ها زخمی شدند.
دادگاه های رژیم صهیونیستی طی سه سال گذشته احکامی علیه ۲۰ کودک فلسطینی که اکثر آن ها از اهالی قدس اشغالی هستند، صادر کرده اند.
شهر قدس در هفته های گذشته شاهد درگیری های جدیدی میان فلسطینیان و نظامیان رژیم صهیونیستی به دلیل اقدام رژیم اشغالگر در تخریب منازل در محله های واقع در منطقه حایل میان قدس شرقی و غربی است.
مقامات رژیم صهیونیستی دوشنبه گذشته ۷۰ واحد مسکونی در وادی الحمض در منطقه صورباهر در جنوب قدس اشغالی را تخریب نمودند و بهانه آنان برای چنین اقدامی ساخت و ساز بدون مجوز بوده است، درحالی که این منطقه بر اساس توافق اسلو که میان سازمان آزادی بخش فلسطین و رژیم صهیونیستی امضا شده تحت مدیریت تشکیلات خودگردان قرار دارد.
دادگاه رژیم صهیونیستی ماه گذشته میلادی به نفع ارتش این رژیم رأی به تخریب منازل فلسطینی‌ها در این منطقه داد.
یکی از بندهای اصلی مذاکرات سازش میان فلسطین و اسرائیل ، تشکیل کشور مستقل فلسطینی به پایتختی قدس شرقی و بازگشت به مرزهای ۱۹۶۷ است که اسرائیل با احداث شهرک های صهیونیستی در مناطق کرانه باختری و قدس اشغالی تلاش به از بین بردن این مرزها و الحاق سرزمین های فلسطینی به این رژیم دارد.
دولت آمریکا در سال ۲۰۱۸ یکجانبه و بدون توجه به این موضوع و حمایت از صهیونیست ها قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخت و سفارت خود را از تل آویو به این شهر منتقل کرد.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار