تبلیغات

?-دشمنان اسلام از هر فرصتی برای نابود کردن مسلمانان بهره می برند.

Article Image
به اشتراک بزارید!

-باید شرایطی بوجود بیاید که سران کشورهای اسلامی سازش و نرمی با کفار را کنار بگذارند،

-دشمنان اسلام از هر فرصتی برای نابود کردن مسلمانان بهره می برند.

♦-سیدناحسین(رض) با شهادت مظلومانه خود به دنیا نشان داد که در زمان مواجه شدن خطر باید با ظالمان و مستکبرین مقابله کرد، 

شیخ القرآن مولانا محمد عثمان قلندرزهی امام جمعه مسجد جامع الخلیل خاش در خطبه های این هفته نماز جمعه با محکوم کردن جنایات فجیع بوداییان در میانمار و یهودیان بر مردم مظلوم فلسطین بیان داشتند.

?باید شرایطی بوجود بیاید که سران کشورهای اسلامی سازش و نرمی با کفار را کنار بگذارند، و اجازه بدهند تا جوانان و مجاهدان راه اسلام با قوت جانی و مالی در صف مقابله با دشمنان قرار بگیرند و عظمت و شکوه اسلام را به دنیا نشان دهند
.
?ایشان تاکید کردند: این مسئله که سران کشورهای اسلامی اسرائیل را بعنوان یک دولت مستقل قبول می کنند برای جهان اسلام ضعف بسیار بزرگی به شمار میرود.

✅- لذا از تمام مسلمانان و سران دولتهای اسلامی می خواهیم با وحدت، حمایت و همبستگی اسلامی با ظالمان مقابله کنند.

امروز شرایط امت اسلام به گونه ایست که نباید در مقابل ظالمان سستی و عاجزی نشان داده شود، زیرا دشمنان اسلام از هر فرصتی برای نابود کردن مسلمانان بهره می برند.

?مدیر جامعه اسلامیه مدینه العلوم خاش با قدردانی از حضور علماء،معتمدین،مسئولین و اقشار مختلف جامعه برای حضور در نماز جمعه و شرکت در مراسم نماز جنازه فرزند خردسال شان که شامگاه پنج شنبه در سانحه تصادف با خودرو سواری به لقاء الله(ج) پیوست فرمودند: همه ما تسلیم خواست و اراده پروردگار متعال هستیم.

?ایشان ازمسئولان اداری شهرستان خاش خواستار رفع نواقص در زیرگذر واقع شده در محله هواشناسی و مسیر جاده ترانزیتی خاش -زاهدان شدند.
و از رانندگان محترم خواستند تا در هنگام رانندگی و هدایت خودرو دقت و توجه کافی را داشته باشند.

?مولانا علی محمد سالارزهی خطیب اول این هفته مسجد جامع الخلیل با تاکید بر اینکه سیدناحسین(رض) با شهادت مظلومانه خود به دنیا نشان داد که در زمان مواجه شدن خطر باید با ظالمان و مستکبرین مقابله کرد، و فرمود:
مطمئنا سیدنا حسین(رض) اولین و آخرین شهید در راه اسلام نبوده و نخواهد بود لذا راه و سیرت او باید در جهت اعتلای دین و رشد اسلام و مقابله با ظالمان ادامه یابد.

ایشان افزودند: امروز باید شرایطی پیش بیاید که مطابق با سنت رسول الله(ص) از بوجود آمدن بدعات در دین جلوگیری شود،
و عدالت و مساوات و مقابله با ظلم و تبعیض در جامعه نهادینه شود.

?مولانا عبدالواحد ریگی امام جمعه مسجد جامع امام حسین (ع) شهرستان خاش در بخش پایانی مراسم نماز جمعه فرمودند:
اطاعت از خدا و رسول لازمه نجات امت اسلام از گرفتاری ها و مشکلات روزگار است.
ایشان تصریح کردند: حضرت محمد (ص) آخرین نبی، قرآن کریم آخرین کتاب، اسلام دین کامل و کعبه بهترین و آخرین عبادتگاه و خانه الله متعال است.
✅-لذا امت اسلام باید در صف واحد عظمت و بزرگی دین خداوند را به دنیا نشان دهند و از تمام بدعات، گناهان شرک آلود و ظلم به همدیگر اجتناب کنند.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️
◀️به الخلیل آنلاین تنها پایگاه رسمی شیخ القرآن مولانا محمد عثمان حفظه الله بپیوندید.

http://t.me/alkhalillonline

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار