تبلیغات

جلسات ختم بخاری در جهت بیداری اسلامی که مایه اتحاد و اتفاق هستند برگزار می شوند

Article Image
به اشتراک بزارید!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الخلیل آنلاین، مولانا محمد عثمان در فرازی از خطبه های نماز جمعه این هفته (۳ اسفند ۱۳۹۷- ۱۶ جمادی الثانیه ۱۴۴۰) با اشاره به فرا رسیدن همایش دانش آموختگی و ختم بخاری جامعه اسلامیه مدینه العلوم خاش ضمن یادآوری و درخواست همکاری مردم در تمام زمینه ها  فرمودند:

همانطور که مستحضرید ان شاءالله جلسه سالانه ختم صحیح بخاری و فارغ التحصیلی طلاب برادر و خواهر را در ۱۶ پنجشنبه و ۱۷ جمعه اسفند ماه در پیش داریم و در این جلسه مهمانان داخلی و خارجی را ان شاءالله خواهید داشت و نیاز به برنامه ریزی در تمام زمینه است.

شیخ القرآن مولانا محمد عثمان اظهار نمودند: مسئله برگزاری ختم بخاری مربوط به تمام مسلمانان این استان و به ویژه این شهرستان است لذا در تمام امور نیاز است که همکاری شود و در کنار علما باشید و این جلسات را تنها به علما واگذار نکنید این برنامه بزرگی است و در زمینه های مختلف نیاز شدید به همکاری است.

وی در ادامه سخنان خود عنوان کردند: از جمله پذیرایی مهمانان که مسئله مستقل و مهمی است، نیز جوایز طلاب و همچنین امکانات مسجد از نظر صوت و روشنایی و زیرانداز و فرش و گلیم برای نشستن و اینکه قسمت زیرین مسجد برای خواهران در نظر گرفته شده است که نیاز است در این قسمت ها همکاری لازم شود.

برای برگزاری ختم بخاری خاش مالی  و جانی همکاری کنید

ایشان یادآور شدند: بنابراین از همین امروز برنامه ریزی کنید و زمینه را برای برگزاری این جلسه بزرگ فراهم کنید.

مدیر جامعه اسلامیه مدینه العلوم خاش در ادامه تاکید نمودند: این جلسات در جهت بیداری اسلامی و رونق اسلام و دین که مایه اتحاد و اتفاق هستند برگزار می شوند و نیز یک نمایش بزرگ برای اسلام و نظام و کشور است که الحمدلله مسلمانان اهلسنت در کشور این آزادی را دارند که جلسات اینچنین ارزشمندی را برگزار کنند.

خطیب جمعه مسجد جامع الخلیل خاش افزودند: از جوانان و معتمدین و ریش سفیدان و ثروتمندان و همه اقشار منطقه تقاضا می شود که گروهی بیان و کمک های خود را به حوزه و یا مسجد تحویل دهند و در این اجر عظیم خود را شریک بدارند.

از امروز سهمیه پذیرایی مهمانان ۱۰ روزه کلاس خلاصه القرآن ۹۸ را فراهم کنید

مولانا محمد عثمان در ادامه با اشاره به برگزاری شانزدهمین دوره کلاس خلاصه القرآن یادآور شدند: ان شاءالله در اول فروردین طبق معمول شانزدهمین دوره کلاس خلاصه القرآن را برای فرهنگیان و دانشجویان و اقشار مختلف در سطح کشور داریم که بالای ۲ هزار نفر  مهمان در این کلاس شرکت می کنند لذا با توجه به سنگین بودن هزینه ها ما را با مهمانان تنها نگذارید و در این قسمت مهم همکاری لازم که ضرورت شدید را دارد داشته باشید.

بنابراین از همین امروز سهمیه پذیرایی مهمانان ۱۰ روزه نوروز را فراهم کنید و اینها همه به دوش شما مردم دیندار این شهرستان است چراکه الله می خواهد از شما این خدمت ها را بگیرد و الله را شکر می کنیم که خداوند این ظرفیت و عزت و شرف میزبانی را به مردم خاش داده است که هر ساله میزبان مهمانان سطح کشور باشید.

لذا این خوشنامی و سعادت شماست و این خیر و اجر و ثواب جاری و باقی شماست الله تعالی به توفیقات شما بیافزاید و سلامتی دهد و ان شاءالله موفق و موید باشید.

 الخلیل آنلاین :

www.alkhalilonline.com

کانال تلگرام الخلیل آنلاین و شیخ القرآن مولانا محمد عثمان :

http://t.me/alkhalillonline

 http://t.me/molana_mohammadosman

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار