تبلیغات

مولانا عبدالحمید در واکنش به حملۀ اخیر به مقر فرماندهی انتظامی چابهار: ایجاد ناامنی به ضرر مردم استان و به نفع دشمنان ماست

Article Image


به گزارش سنت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، مولانا عبدالحمید در فرازی از سخنان‌شان در این مراسم اظهار داشتند: روز گذشته اتفاق تلخ و ناگواری در چابهار رخ داد. در این حادثه فرد مهاجم با خودروی حامل مواد منفجره قصد واردکردن تلفات و نقصان‌های بیشتری را داشت که بحمدالله به اهدافش دست نیافت.
ایشان ادامه دادند: در این حملۀ ناجوانمردانه دو تن از عزیزان جان‌برکف نیروی انتظامی به شهادت رسیدند و چند نفر هم زخمی شدند. امیدواریم الله تعالی شهدا را رفع درجات، بازماندگان‌شان را اجر و صبر و مجروحان این حادثه را شفای عاجل و کامل عنایت فرماید.
مولانا عبدالحمید ضمن محکوم کردن این حمله، بر «حفظ امنیت استان» تاکید کردند و گفتند: ما این حمله را به شدت محکوم می‌کنیم و تاکید داریم که امنیت استان باید حفظ شود. استان سیستان‌وبلوچستان نباید دستخوش ناامنی قرار گیرد، زیرا ناامنی به ضرر مردم استان و به نفع دشمنان ماست.
امام‌جمعه زاهدان به «خویشتن‌داری» توصیه کردند و گفتند: ما همه را به خویشتنداری، تحمل و درک شرایط توصیه می‌کنیم. هر کس مشکلات و خواسته‌هایی دارد آنها را از راه‌های قانونی، بین‌المللی و از مسیر صحیح و درست پیگیری کند.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار