تبلیغات

گلایه مندی فرمانداری زاهدان از کم لطفی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

Article Image


به گزارش سنت نیوز، نجاری در جمع خبرنگاران در زاهدان ضمن اشاره به مشکلات اخیر گازرسانی به مردم زاهدان اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و افزایش تقاضای گاز در سطح شهر ، نیاز به افزایش سهمیه گاز مصرفی استان داریم و از مردم شریف زاهدان بابت تمام مشکلات، وقفه ها و نواقص اخیر در روند توزیع گاز عذر می خواهیم.
وی افزود: با توجه به افزایش تقاضای دریافت گاز از سوی شهروندان، طبق مکاتبات فرمانداری زاهدان با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، تقاضای افزایش سهمیه گاز زاهدان تایید شده اما تاکنون هیچ افزایش سهمیه ای صورت نگرفته و از این بابت از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گلایه مند هستیم.
نجاری عنوان کرد: وضعیت موجود گازرسانی به هیچ وجه درخور شان مردم زاهدان نیست و باید افزایش سهمیه گاز مایع زاهدان انجام شود.
معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار زاهدان خاطر نشان کرد: ۱۱۹ واگن گاز مایع با ظرفیت ۷۵۰ تن امروز وارد زاهدان شده که مشکلات گازرسانی در سطح شهر را حل خواهد کرد.
وی اذعان داشت: در جهت رفاه حال شهروندان زاهدان مقرر شد سیلندرهای گاز هرروز از ساعت ۶/۵ صبح الی ۸ شب در خیابان زیباشهر، میدان امام رضا و میدان کارگر توزیع شود و شهروندان می توانند در صورت نیاز به این مکان ها مراجعه کنند .
وی افزود: ازدحام مردم در مکان هایی خارج از جایگاه های توزیع سبب ایجاد خلل در روند توزیع‌ گاز می شود از این رو بنر های اطلاع رسانی برای معرفی جایگاه های توزیع سیلندرهای گاز در سطح شهر نصب خواهد شد.
نجاری عنوان کرد: با کمک نیروی انتظامی و تعزیرات با توزیع کنندگان متخلف برخورد خواهد شد و شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف، مورد را به شماره ۱۲۴ اطلاع دهند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • چشم ها را باید شست…..

    .چشم ها را باید شست … جور دیگر باید دید… معمولا بیشتر اوقات یک یا چند نفر در اطرافمان وجود دارند که همیشه هوایمان را دارند و نمیگذارند آب در...

  • پیامبر اسلام، عدالت و خشونت

    سرّ اینکه این مبحث را انتخاب کرده‌ام، حوادثی است که در سالیان اخیر در پیرامون...