تبلیغات

پیام تسلیت دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت همسر گرامی مولانا عبدالعزیز ملّازاده رحمه الله

Article Image
پیام تسلیت دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت همسر گرامی مولانا عبدالعزیز ملّازاده رحمه الله

استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت همسر گرامی مولانا عبدالعزیز ملازاده رحمه‌الله پیامی تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ ۗ وَإِنَّمَا تُوَفَّوْنَ أُجُورَكُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ ۖ فَمَن زُحْزِحَ عَنِ النَّارِ وَأُدْخِلَ الْجَنَّةَ فَقَدْ فَازَ ۗ وَمَا الْحَيَاةُ الدُّنْيَا إِلَّا مَتَاعُ الْغُرُورِ (آل‌عمران:185)

إنا لله و إنا إلیه راجعون

خبر درگذشت همسر گرامی مولانا عبدالعزیز ملازاده(رحمه الله) و مادرخانم مولانا عبدالحمید(حفظه الله) اسباب تألم و اندوه شد. همگان دیر یا زود شربت مرگ را می‌چشیم و به نزد خداوند کریم رهسپار خواهیم شد. خوشا احوال آنان که با ره‌توشه‌ی پارسایی و کارنامه‌ای آکنده از ایمان و عمل صالح در محضر پروردگار رحمن و رحیم حاضر می‌شوند.

از درگاه الله (جل و علا) خواهانم که روح آن مادر ارجمند را با انبیا و صالحان محشور نماید و از درجات بلند اخروی برخوردار سازد. برای بستگان آن مرحومه و به ویژه برادر بزرگوار و معزز جناب مولانا عبدالحمید و همسر گرامی‌یشان، اجر جزیل و صبر جمیل خواستارم.

عبدالرحمن پیرانی

دبیر کل جماعت دعوت و اصلاح

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • چشم ها را باید شست…..

    .چشم ها را باید شست … جور دیگر باید دید… معمولا بیشتر اوقات یک یا چند نفر در اطرافمان وجود دارند که همیشه هوایمان را دارند و نمیگذارند آب در...

  • پیامبر اسلام، عدالت و خشونت

    سرّ اینکه این مبحث را انتخاب کرده‌ام، حوادثی است که در سالیان اخیر در پیرامون...