تبلیغات

مولانا گرگیج ترور ناجوانمردانه امام جمعه رضاآباد را به شدت محکوم کرد

Article Image

در پی به شهادت رساندن مولوی عبدالغفور جمالزهی ( رخشانی ) امام جمعه اهل سنت روستای رضا آباد بخش فندرسک استان گلستان توسط عوامل ناشناس، مولانا گرگیج با انتشار پیامی ضمن محکومیت این ترور ناجوانمردانه، خواستار شناسایی عاملان این حادثه شدند.P1230308-900x675

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

إنّا لله و إنّا إلیه راجعون

ضایعهدلخراش ترور ناجوانمردانه و شهادت مولوی عبدالغفور جمالزهی که سال های متمادی در درس تفسیر و حدیث، فقه و اصول فقه نزد این حقیر، با اخلاص و ارادت خالصانه حضور داشتند همه ما اعم از مدرسین، طلاب حوزه علمیه فاروقیه گالیکش و مردم متدین این خطه را در غم اندوه فرو برد.

از تمامی مؤمنین بالأخص خانواده و بستگان آن شهید والا مقام و طایفه بزرگوار رخشانی تقاضا می شود با سعه صدر، درایت و حکمت پیگیر این موضوع باشند و از خداوند متعال خواستارم که عامل یا عوامل این خون ناحق را هر چه زودتر رسوا نموده و به دست قانون حق بسپارد.

از مسئولین ذی ربط و امنیتی خواستاریم که با درایت کامل عامل یا عوامل این حادثه را شناسایی نموده و با حکمت کامل این بحران را مدیریت نمایند تا تسلی خاطر برای اعضای  خانواده و مقتدیان آن شهید والا مقام و مردم این منطقه گردد.

در خاتمه از خداوند متعال خواستارم که این عزیز سفر کرده را با انبیاء، صدقین و صالحین محشور بگرداند.

أللّهم اغفره و ارحمه  و أکرم نزله .

لازم به ذکر است سحرگاه امروز سه شنبه ( 6 آذر 97) مولوی عبدالغفور جمالزهی (رخشانی) امام جمعه اهل سنت روستای رضاآباد بخش فندرسک استان گلستان که جهت اقامه نماز صبح در حال رفتن به سمت مسجد بود توسط عوامل ناشناس به ضرب گلوله ترور شد؛ زمان و محل مراسم تشییع پیکر ایشان متعاقبا اعلام می شود.

Print Friendly

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • چشم ها را باید شست…..

    .چشم ها را باید شست … جور دیگر باید دید… معمولا بیشتر اوقات یک یا چند نفر در اطرافمان وجود دارند که همیشه هوایمان را دارند و نمیگذارند آب در...

  • پیامبر اسلام، عدالت و خشونت

    سرّ اینکه این مبحث را انتخاب کرده‌ام، حوادثی است که در سالیان اخیر در پیرامون...