تبلیغات

موهبتی: سیستان و بلوچستان خط مقدم جبهه امنیت، بهداشت و اقتصاد کشور است

Article Image


به گزارش سنت نیوز، احمدعلی موهبتی بعد از ظهر امروز در همایش فرماندهان انتظامی استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: سیستان و بلوچستان خط مقدم جبهه امنیت، بهداشت و اقتصاد کشور است و باید در زمینه تجهیز امکانات لجستیکی و تخصیص منابع اعتباری متفاوت از سایر استان‌های کشور دیده شود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در همه جای دنیا خط مقدم جبهه خود را تقویت می‌کنند، چرا که غفلت از تجهیز و به روز کردن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری امنیتی، قطعاً تهدیدات جبران‌ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.
وی نیروی انسانی موجود مجموعه ناجا در سیستان و بلوچستان را با توجه به موقعیت استان ناکافی دانست و افزود: در استان سیستان و بلوچستان با دارا بودن ۱۶۵۰ کیلومتر مرز خاکی و آبی نیروی انسانی موجود در بخش امنیتی و انتظامی متناسب با حجم کار و موقعیت ژئوپلتیکی منطقه نیست.
موهبتی ضمن اعلام آمادگی بر پیگیری مسائل و مشکلات این بخش، ادامه داد: ساختار و امکانات موجود در استان وظیفه مطالبه‌گری ما نسبت به مسئولین کشوری را دو چندان می‌کند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: وظایف نیروی انتظامی در حوزه فعالیت، گسترده ترین حوزه فعالیتی دستگاه‌های کشور است و مستقیماً با مسائل اجتماعی و انسان‌ها در ارتباط است، بنابراین اقتدار لازم برای حفظ امنیت انسان‌ها از ضروریات محسوب می‌شود.
رئیس شورای تامین استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امنیت پایدار و به دنبال آن توسعه سایر شاخص‌های توسعه‌ای استان علاوه بر تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی در گرو انجام وظایف سایر دستگاه‌های خدماتی، آموزشی و اجرایی استان است.
مقوله امنیت در جمهوری اسلامی متفاوت با سایر کشورهای دنیا است چرا که پیرو چنین پیشوایانی هستیم و بایستی همه مردم در هر جایگاه و مسئولیتی که هستند، با مشارکت اجتماعی در راستای حفظ امنیت به وظایف خودشان عمل کنند.
موهبتی از خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه مجموعه متولیان برقراری نظم و امنیت در راستای اقتدار نظام و اهداف جمهوری اسلامی در استان تقدیر کرد.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار