تبلیغات

۱۰هزار سیستان و بلوچستانی در حوزه صنایع دستی فعالیت دارند

Article Image


به گزارش سنت نیوز، امان‌الله شاقوزایی اظهار داشت: بیمه اجتماعی نقش موثری در تامین رفاه، ایجاد امنیت شغلی صنعتگران و هنرمندان در حوزه صنایع ‌دستی دارد و فعالان این حوزه می ‌توانند با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی از مزایای آن بهره‌ مند شوند.
وی با اشاره به تفاهم ‌نامه این صندوق با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: بیمه اجتماعی نقش مؤثری در تأمین رفاه و ایجاد امنیت شغلی صنعتگران دارد.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان ادامه داد: حاصل ذوق، هنر و خلاقیت زنان و مردان هنرمند این استان صنایع ‌دستی متنوع، جذاب و بی‌ نظیریست که در داخل و خارج از کشور مورد استقبال قرار گرفته و این موضوع همواره باعث افتخار است.
وی با اشاره به اینکه نهمین نمایشگاه صنایع‌ دستی و هنر‌های سنتی هم اینک با حضور صنعتگرانی از ۲۵ استان کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زاهدان در حال برگزاری است، خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند با مراجعه به غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این نمایشگاه اطلاعات لازم را برای شرایط عضویت در این صندوق و مزایای آن دریافت کنند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار