تبلیغات

مولاناعبدالواحد بزرگزاده: سیستان و بلوچستان نماد وحدت مسلمانان در دنیا

Article Image


به گزارش سنت نیوز، مولانا عبدالواحد بزرگزاده ضمن تبریک هفته وحدت اظهار کرد: طبق بیانات ارزشمند رهبر انقلاب، مسلمانان دنیا باید به صورت واحد با استفاده از وحدت یکجانبه توطئه های دشمنان را از دین مبین اسلام دور نگه دارند همانطور که در سیستان و بلوچستان زیباترین جلوه وحدت میان مذهب شیعه و سنی برقرار است.
وی با اشاره به دستور خداوند در خصوص وحدت افزود: خداوند متعال در قران کریم ما را به وحدت سفارش کرده است چراکه دشمنان دیگر قابلیت نفوذ در بین ما را نداشته باشند و مردم فهیم سیستان و بلوچستان نشان داده اند مصداق حقیقی وحدت مسلمانان در دنیا می باشد.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار ادامه داد: وحدت عامل ایجاد امنیت، آرامش و زنده نگه داشتن اسلام در هر خطه از دنیا می باشد و مسلمانان باید با تعصی از فرمایشات مقام معظم رهبری در حفظ و نگهداری این وظیفه کوشا باشند.
وی بی توجهی به وحدت در بسیاری از کشورهای دنیا را عامل ناامنی دانست و تاکید کرد: با تجربه از اتفاقات کشورهای متفاوت دنیا می توان به راحتی به این نتیجه رسید که دشمن با اختلاف افکنی بین مسلمانان سعی در خشکاندن ریشه اسلام در دنیا را دارد.
مولوی بزرگزاده عنوان کرد: شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان نماد واقعی وحدت مسلمانان جهان می باشند و به دشمنان نشان دادند که جایی در میان این مردم نخواهند داشت و نخواهند گذاشت دشمن از این طریق در کشور نفوذ کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هفته وحدت جزو برکات این انقلاب بوده و مسلمانان با یادآوری این هفته اتحاد و انسجامشان بیش از پیش بیشتر خواهد شد تا دشمنان همواره برای نفوذ بین مسلمانان ناامید باشند.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار