تبلیغات

موهبتی: تحقق احترام، اعتماد و محبت به مردم استان از اهداف مهم من است

Article Image


به گزارش سنت نیوز، احمد علی موهبتی روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان در تالار فردوسی زاهدان اظهار داشت: این استان از وجود نیروهای توانمند فراوانی برخوردار است که امیدوارم بتوانم از این ظرفیت بالا به بهترین نحو استفاده کنم.
وی با بیان اینکه خدمات بسیار زیادی از سوی نظام جمهوری اسلامی در سیستان و بلوچستان انجام شده است، افزود: به دلیل عمق محرومیت ها در این استان راه های رفته شده در برابر راه پیش رو ناچیز است.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: توسعه این استان نیاز به تلاش، کوشش، عقل گرایی و مشارکت مردم دارد.
موهبتی به ضرورت تلاش برای سرمایه گذاری مردم اشاره کرد و گفت: باید در سیستان و بلوچستان شرایطی را فراهم کنیم که هم مردم بومی و هم مردم سایر نقاط کشور این استان را مکانی امن برای سرمایه های خود بدانند.
وی تاکید کرد: تا زمانی که سرمایه گذاری رونق نگیرد تامین معیشت و امنیت نیز ممکن نمی شود.
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: امنیت مقوله ای اجتماعی و مردم محور است و باید بپذیریم تا زمانی که مردم در صحنه باشند هیچکس به خود اجازه ایجاد ناامنی نمی دهد بنابراین باید به مردم اعتماد کنیم.
موهبتی با اشاره به ضرورت توسعه متوازن در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: توسعه ظرفیت های این استان، توسعه ملی و منطقه ای را در پی دارد اما باید توجه داشت که توسعه ملی، توسعه محلی را لگدمال نکند بلکه لازم است در کنار پیشبرد طرح های بزرگ ملی به نیازهای انسانی مردم بومی نیز توجه کنیم و از آن غافل نشویم.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار