تبلیغات

نماینده مردم ایرانشهر: وضعیت معیشت مردم سیستان وبلوچستان بحرانی است

Article Image


به گزارش سنت نیوز، محمد‌نعیم امینی‌فرد در مراسم تودیع و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ایرانیان بیش از ۱۰۰ سال تجربه دولت مدرن را دارند در کشور تفکیک قوا صورت گرفته اما باید بدانیم نهادهای نظام جزیره‌های جدا از هم نیستند و هر یک نظم را به نمایش می‌گذارند و با یکدیگر تعامل دارند.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس گفت: در واقع این حقیقت به اثبات رسیده که هرگاه مجلس کارآمد باشد دولت و مردم هم به منفعت رسیده و به همین صورت دیگران هم اثرگذار خواهند بود از این رو می‌توان گفت در این استان هیچ دخالتی در کار دیگران وجود ندارد و نمایندگان به صورت دوستانه همکاری خوبی با مسئولان دارند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر که همه دنیای استکبار علیه ایران اسلامی بسیج شده‌اند لازم است تا همکاری‌های دوستانه بین مردم و مسئولان بیشتر شود تصریح کرد: مسئولان باید نگاه خود را به سمت خدمت معطوف کنند.
امینی فرد عنوان کرد: سیستان وبلوچستان یکی از استراتژیک‌ترین استان‌های کشور است که توجه و حفظ و کرامت در این استان از الزامات خاصی نسبت به کشور برخوردار است به همین دلیل باید این امر از طرف همه ما رعایت شود همچنین حفظ یکپارچگی همراه با حفظ کارآمدی سیستم اداری اقتضاعات دیگری را می‌طلبد از این رو در سیستم مدیریتی نیز باید انعطاف وجود داشته باشد.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس به فرصت‌های بی نظیری که در این موقعیت تاریخی نصیب استان سیستان و بلوچستان شده اشاره کرد و افزود: ایجاد توازن در استان یکی از مسائلی است که باید به آن توجه ویژه شود و در شرایطی که آمار بیکاری در استان بالا رفته و وضعیت اشتغال سیستان وبلوچستان در بحران قرار دارد باید به ساماندهی بحث اشتغال استان توجه جدی شود که در این راستا ذی حق ترین افراد در استان بومیان هستند.
وی گفت: موضوع منطقه آزاد سیستان نمودی از هماهنگی نمایندگان است و عزم دولت در این رابطه می‌تواند تجربه ای موفق برای مردم سیستان باشد به همین دلیل باید بهتر از گذشته طرح‌های مهم و توسعه ای استان را پیگیری کنیم.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • چشم ها را باید شست…..

    .چشم ها را باید شست … جور دیگر باید دید… معمولا بیشتر اوقات یک یا چند نفر در اطرافمان وجود دارند که همیشه هوایمان را دارند و نمیگذارند آب در...

  • پیامبر اسلام، عدالت و خشونت

    سرّ اینکه این مبحث را انتخاب کرده‌ام، حوادثی است که در سالیان اخیر در پیرامون...