تبلیغات

سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار منصوب شد

Article Image


به گزارش سنت نیوز، سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان دوشنبه شب در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار اظهار داشت: مسئولان در پست های مختلف اداری باید توسعه، آبادانی و خدمت بی منت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و از هرگونه سلیقه کاری، جناح بازی و حاشیه سازی پرهیز کنند.
محمد هادی مرعشی افزود: چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران جایگاه ملی و بین المللی دارد و باید مسئولان پیگیر زیرساخت ها، برطرف کردن مسائل و مشکلات آن باشند.
وی بیان کرد: فرماندار با ارتباط موثر و مفید با مردم، تعامل و همکاری با قشرهای مختلف بویژه معتمدان و شوراهای اسلامی، هماهنگی و نظارت دستگاههای اجرایی می تواند موفقیت لازم را حاصل کند.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: چابهار نگین توسعه استان است و علیرغم ظرفیت های خدادادی محرومیت های عمیتی در زمینه حاشیه نشینی، بی آبی، برق، مخابرات، آموزش، طرح هادی و راه دارد.
وی تصریح کرد: سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ویژه چابهار از نیروهای توانمند بومی سیستان و بلوچستان است که در مسئولیت های مختلف به خوبی توانسته عمل کند.
نماینده مردم چابهار، قصرقند، کنارک و بخش مرکزی نیکشهر نیز اظهار داشت: پیگیری شبانه روزی مشکلات از سوی فرماندار جدید ضروری است و باید هر چه سریعتر مسائل و مشکلات برق حاشیه نشینان، بی آبی، راه و آموزش را پیگیری کنند.
عبدالغفور ایران نژاد افزود: بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی چابهار سالهاست که بلاتکلیف و کاری برای کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی آن انجام نشده است.
وی بر تکمیل طرح های نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان، تکمیل برقرسانی به مردم حاشیه شهر و جبران خسارت خشکسالی تاکید کرد.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار نیز اظهار داشت: این شهرستان بیشترین مشکلات در زمینه بی آبی و آبرسانی سیار با تانکر در کشور را دارد و نیاز است تا برای حل این مشکل یک بار و برای همیشه اقدامات اساسی انجام شود.
مولوی عبدالواحد بزرگزاده افزود: گرانی اجناس در شهر چابهار بیداد می کند و هیچ نظارتی بر روی صنوف مختلف نیست.
وی سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار را انسانی مومن، انقلابی، دلسوز به انقلاب و مردم دانست و اظهار امیدواری کرد؛ با تلاش های شبانه روزی بسیاری از مشکلات این شهرستان مرتفع شود.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار بالاترین شان یک مسئول را در خدمتگزاری دانست و خاطرنشان کرد: باید امسال بیمارستان جدید ۵۴۰ تختخوابی این شهرستان کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شود.
سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ویژه چابهار نیز اظهار داشت: با تمام توان و کار جهادی برای پیگیری شبانه روزی مشکلات مردم تلاش می کنم
رحمدل بامری افزود: برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان تمام نمایندگان مجلس اتفاق نظر داشته اند تا بنده حقیر به عنوان فرماندار چابهار منصوب و معرفی شوم و این موضوع وظیفه ام را برای خدمتگزاری سنگین تر کرده است.
وی بیان کرد: چابهار ظرفیت ها زیادی در زمینه گردشگری، کشاورزی، تجارت، اقتصاد و مرز دارد و باید برای توسعه و آبادانی این منطقه همت جهادی کرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: مسائل و مشکلات این شهرستان در بخش های مختلف و براساس اولویت در سطوح مختلف استانی و ملی پیگیری خواهد شد.
وی خدمات دولت در ساخت و توسعه بندر، آغاز طرح های راه آهن چابهار- ایرانشهر، پتروشیمی، فولاد را ارزنده دانست و بیان کرد: دست یاری به سوی همه قشرها، سلایق، گروهها و جناح ها دراز می کنم و از آنان می خواهم برای توسعه و آبادانی چابهار ما را یاری کنند.
بامری افزود: در بدو ورود به چابهار شاهد صف های طولانی بنزین بودم که جای تاسف است در شهر گردشگری و اقتصادی جایگاه سوخت به اندازه کافی نباشد.
کارمند فرمانداری نیکشهر، بخشدار دلگان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ایرانشهر، فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر، فرماندار خاش، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و مدیرکل ستاد دیه استان از جمله سوابق کاری رحمدل بامری سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار است.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار