تبلیغات

۳۰ دستگاه دیالیز در سیستان و بلوچستان راه‌اندازی می شود

Article Image


به گزارش سنت نیوز، داریوش آرمان که به سیستان و بلوچستان سفر کرده است، اظهار کرد: در این سفر از بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء شهر ایرانشهر بازدید کردیم و وضع خدمات رسانی به این بیماران را مورد بررسی قرار دادیم .
وی ادامه داد: همچنین در این سفر با همراهی رئیس بیمارستان امام علی چابهار و معاونت توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، بازدیدی را از این بیمارستان داشتیم و بر ضرورت استمرار و تثبیت همکاری‌های پزشکان متخصص سیستان و بلوچستان با انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران تاکید کردیم.
آرمان به دیدارش با دکتر امینی‌فرد با رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر اشاره کرد و افزود: در این نشست دکتر امینی‌فرد به ارائه اطلاعاتی جامع از وضع جغرافیایی و شاخص‌های تحت پوشش بیماران کلیوی و تعداد آن‌ها به تفکیک شهرستان‌های تحت پوشش پرداخت و با اشاره به جمعیت بیماران تحت پوشش خواستار همکاری‌های بیشتر انجمن با دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر شد.
وی ادامه داد: همچنین دکتر امینی‌فرد احداث فضای فیزیکی متناسب با حجم بیماران مراجعه‌کننده را از برنامه‌های دانشکده علوم پزشکی ایران شهر در راستای ارائه خدمات درمانی به بیماران کلیوی دانست و اعلام کرد که این پروژه به زودی اجرایی خواهد شد.
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی با بیان اینکه این سفر به منظور ارزیابی وضعیت خدمات رسانی به بیماران کلیوی و ایجاد ارتباط مناسب با بیماران و دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر صورت گرفته است، از اختصاص ۳۰دستگاه دیالیز به ارزش ۷۰میلیارد ریال برای بیماران کلیوی استان خبر داد.
وی در پایان ابراز داشت: حمایت‌های مالی لازم از بیماران کلیوی، در اولویت قرار دادن بیماران بی‌بضاعت منتظر پیوند و ارائه خدمات رایگان قبل و بعد از پیوند و همچنین استقرار پزشکان فوق تخصص جراحی عروق از اولویت‌های انجمن خواهد بود.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار