تبلیغات

آخرین اقدامات انجام شده از وضعیت نیروهای مرزبانی ربوده شده

Article Image


به گزارش سنت نیوز، نماینده مردم خاش، نصرت آباد، کورین و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: از زمان دریافت این خبر تدابیر امنیتی لازم اندیشیده و برنامه ریزی ها توسط نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی استان با همراهی مردم آغاز شد و مرزبانان پاکستان در مرز احضار و نسبت به رد پای ربایش کنندگان به سمت خاک پاکستان تفهیم شدند و از آن ها نسبت به آزادی گروگان ها درخواست همکاری شد.
«علی کرد» افزود: یکی دیگر از اقدام های انجام شده، احضار سفیر پاکستان در تهران توسط دستگاه دیپلماسی کشور بود. از دولت پاکستان برای آزاد سازی گروگان ها و استرداد ربایندگان درخواست همکاری شد، جلسات متعددی از زمان این اتفاق با معتمدان و بزرگان طوایف منطقه برگزار شد و خواستار همکاری آن ها برای آزاد سازی نیروهای ایرانی شدیم، تعدادی در آن سوی مرز به دنبال رایزنی برای آزادی گرو گان ها هستند.
وی اضافه کرد: اخبار و اطلاعات از هر دو سوی مرز، حاکی از این است که زمینه آزادی این افراد در حال فراهم شدن است، محل اسکان و نگهداری گروگان ها و ربایندگان برای دستگاه های امنیتی مشخص شده است و در حال برنامه ریزی بدون درگیری برای آزاد سازی آن ها هستیم.
وی ادامه داد: نشانه ها و اخبار دریافتی حاکی از این است که به زودی زمینه آزادی گروگان ها فراهم می شود، از صبور بودن خانواده گروگان ها تشکر می شود که با بردباری خود به نیروهای امنیتی و نظامی استان در آزاد سازی فرزندانشان کمک می کنند.
وی تصریح کرد: از مردم پاکستان و دستگاه دیپلماسی کشور تقاضا داریم با تلاش خود زمینه خوشحالی مردم کشور و به ویژه خانواده های این گروگان ها را فراهم کنند، امنیت کامل و پایدار در مرزهای استان برقرار است و هیچ گونه نگرانی برای تردد خودرو ها و ساکنان منطقه وجود ندارد.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار