تبلیغات

بررسی مشکلات سراوان با سفر نماینده نهاد ریاست جمهوری به سراوان

Article Image


به گزارش سنت نیوز، نماینده نهاد ریاست جمهوری از پروژه های راه سازی بخش بم پشت، سد ماشکید سفلی، بیمارستان جدید ۲۰۰ تختخوابی و مجتمع های آبرسانی بازدید بعمل آورد .
نارویی فرماندار سراوان در این بازدید پروژه های سد ماشکید سفلی، راه سازی، انتقال خط ۶۳ به بخش بم پشت، مجتمع های آبرسانی، پروژه های بهداشت و درمان، بیمارستان در حال احداث و … را از پروژه های مهم و دستاوردهای دولت در شهرستان سراوان برشمرد .
نارویی با بیان این موضوع که مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان از جمله شهروندان کشور بودند که با بالاترین رای به دکتر روحانی، انتظار دارند تا بخشی از مشکلات آنها مرتفع گردد .
وی در همین راستا پروژه های مذکور را برای شهرستان اساسی و حیاتی دانست و ضرورت بهره برداری آنها را منوط به تأمین اعتبارات بیان نمود .
فرماندار سراوان با بیان اهمیت پروژه سد ماشکید، تصریح کرد: پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به لحاظ اهمیت و ساختار و به ثمر نشستن آن تأثیرات قابل توجهی برای منطقه خواهد داشت و آب شرب جمعیت ۱۲۰ هزار نفری مسیر پروژه بستگی به راه اندازی این مهم دارد .
وی در همین راستا تأمین آب شرب شهرستان، توسعه کشاورزی، جلوگیری از حجم قابل ملاحظه رون آب ها و … را از اهداف مهم پروژه سد ماشکید سفلی برشمرد .
نارویی همچنین راه اندازی فرودگاه، ارتقا مجتمع آموزش عالی به دانشگاه، تبدیل بازارچه مرزی کوهک به پایانه و گمرک و مرز رسمی و تسریع در احداث باند دوم جاده سراوان خاش را دیگر ضروریات شهرستان برشمرد .
عالیترین مقام دولت در شهرستان سراوان با بیان پیشرفت ۸۷ درصدی بیمارستان جدید ۲۰۰ تختخوابی شهرستان، گفت: لازم است تسریع در اختصاص اعتبارات صورت پذیرد.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار