تبلیغات

جامعه اهل سنت با هرگونه عمليات تروريستي و انتحاري مخالف است

Article Image

مولانا محمدحسين گرگيج با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی روز گذشته اهواز که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از شهروندان و نیروهای مسلح کشور شد با بازماندگان ابراز همدردی کردند و گفتند جامعه اهل سنت با هرگونه عملیات تروریستی و انتحاری کور مخالف است.photo_2018-09-23_14-47-34

به  گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه اهل سنت آزادشهر در متن بیانیه مولانا گرگیج بیان شده است:

متاسفانه روز گذشته در رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، شاهد عملیات تروریستی و انتحاری توسط دشمنان میهن عزیزمان بودیم که موجب تأثر و تاسف شدید بنده گردید.

تاکید می کنم جامعه اهل سنت با هرگونه عملیات تروریستی و انتحاری کورکورانه که در آن کودکان، زنان، افراد بی گناه و نیروهای مسلح مدافع کشور که فرزندان این مرز و بوم هستند کشته شوند به شدت مخالف است و همچنین عوامل تفرقه افکن بدانند که با چنین کارهایی، هیچ گونه شکاف و اختلافی بین اقوام و مذاهب ایجاد نخواهد شد بلکه ملت ایران متحد و منسجم تر می شوند.

اینجانب ضمن دعوت به اتحاد و انسجام ملت عزیزمان، این حادثه ناگوار را به مسئولین کشور، ملت شریف ایران به ویژه مردم اهواز و بازماندگان عزیز تسلیت عرض می نمایم.

در پایان از خداوند متعال، علو درجات و مغفرت برای شهدا، آرزوی صبر و شکیبایی برای بازماندگان و همچنین شفای عاجل برای مصدومین این حادثه تلخ را خواستارم.

(مولوی) محمد حسین گرگیج – امام جمعه اهل سنت آزادشهر و مدیر دارالعلوم فارقیه گالیکش

1 مهر ماه 1397

Print Friendly

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار