تبلیغات

دور جدید توزیع سبد کالا در سیستان و بلوچستان آغاز شد

Article Image


به گزارش سنت نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده روز شنبه با بیان اینکه دومین دور توزیع سبد کالا همزمان با سراسر کشور در این استان شروع شده است، اظهار داشت: در این دوره ۱۳۰ هزار و ۲۰۰ خانوار زیرپوشش نهادهای حمایتی مشمول دریافت سبد کالا هستند.
وی افزود: از این تعداد ۹۱ هزار خانوار متعلق به کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و بقیه مددجویان بهزیستی هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ارزش مادی این سبد غذایی را برای خانواده کامل ۵ نفره، ۱۳۰ هزار تومان و خانوار ۶ نفر و بالاتر ۱۴۵ هزار تومان ذکرکرد و گفت: مشمولان می توانند به تناسب اعتبار اختصاص یافته در کارت یارانه سرپرست خانوار نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
جهاندیده تصریح کرد: افراد واجد شرایط برای دریافت بسته‌ های غذایی خود می ‌توانند به فروشگاه ‌های زنجیره ‌ای همچون رفاه،‌ اتکا، کوروش و شهروند مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه این سبد کالایی شامل اقلامی نظیر گوشت قرمز،‌ گوشت مرغ،‌ برنج،‌ تخم مرغ، ماکارونی،‌ حبوبات،‌ لبنیات،‌ روغن، خرما و رب گوجه است، افزود: شهروندان مشمول طرح می توانند این بسته‌های غذایی را از فروشگاه‌های طرف قرارداد وزارت رفاه خریداری کنند و محدودیتی در انتخاب کالا ندارند.
جهاندیده خاطر نشان کرد: تمامی فروشگاههای طرف قرارداد بایستی بدون دریافت هیچ نوع کارمزد نسبت به تحویل کالای مورد تقاضای مشمولان به ارزش مجموع تراکنش های انجام شده اقدام کنند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار