تبلیغات

نخستین پرواز حجاج امروز وارد فرودگاه زاهدان می شود

Article Image


به گزارش سنت نیوز، حسن اعرابی مقدم اظهار داشت : ۲ هزار و ۶۸ نفر حاجی از فردا در قالب هفت پرواز شرکت هواپیمایی عربستان سعودی طی چهار روز از مدینه منوره وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شوند.
وی با بیان اینکه هر پرواز شامل سه کاروان حجاج است، افزود : در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه سه پرواز مدینه_زاهدان حامل حجاج سیستان و بلوچستانی وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شود و مجدد از این فرودگاه به سمت مدینه منوره حرکت می کند.
مدیر کل فرودگاههای سیستان و بلوچستان تصریح کرد : در روز پنجشنبه نیز سه پرواز مدینه_زاهدان_جده در این فرودگاه انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد : روز جمعه آخرین پرواز حامل حجاج سیستان و بلوچستانی ساعت ۱:۴۰ بامداد در فرودگاه بین المللی زاهدان به زمین می نشیند.
اعرابی مقدم اظهار داشت: از آنجایی که پروازهای ورودی حجاج با برخی پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی زاهدان تداخل دارد برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی از مردم درخواست می کنیم با تعداد نفرات کمتری برای استقبال از حجاج وارد فرودگاه شوند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • چشم ها را باید شست…..

    .چشم ها را باید شست … جور دیگر باید دید… معمولا بیشتر اوقات یک یا چند نفر در اطرافمان وجود دارند که همیشه هوایمان را دارند و نمیگذارند آب در...

  • پیامبر اسلام، عدالت و خشونت

    سرّ اینکه این مبحث را انتخاب کرده‌ام، حوادثی است که در سالیان اخیر در پیرامون...