تبلیغات

کیفرخواست پرونده تجاوز در ایرانشهر بزودی صادر می‌شود

Article Image


به گزارش سنت نیوز، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ در خصوص پرونده «تجاوز در ایرانشهر» اظهار کرد : با توجه به اینکه همه متهمین پرونده که تحت تعقیب بودند دستگیر شدند، پرونده مراحل نهایی خود در دادسرا را طی می‌کند که بزودی منتهی به صدور قرار مجرمیت و ارسال پرونده به دادگاه خواهد شد.
وی در رابطه با تعداد شاکیان این پرونده گفت : همان تعداد سه، چهار نفر که در ابتدا شکایت کرده بودند هستند و این تعداد افزایش پیدا نکرده است. دو نفر موضوع شکایتشان عنف بوده و تعداد دیگر بحث تجاوز به عنف را مطرح نکرده بودند که ممکن است این مسأله در حد مطامعت بوده که به تمام این موضوعات رسیدگی می‌شود.
رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در رابطه با نظریه پزشکی قانونی در خصوص تجاوز تصریح کرد : در ابتدا با توجه به دلایل جمع‌آوری شده، موضوع تجاوز برای چند نفر از شکات را پزشکی قانونی تایید کرده بود و تشخیص اینکه مسأله عنف و اکراه مطرح بوده است یا خیر کار پزشکی قانونی نیست و بر عهده دادگاه است که باید این مسأله را احراز کند.
وی خاطرنشان کرد : این پرونده در دادسرای کیفری یک شهرستان ایرانشهر رسیدگی خواهد شد که در آینده نزدیک منتهی به صدور کیفرخواست شده و برای رسیدگی در دادگاه مطرح می‌شود.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار