تبلیغات

عضو برجسته حماس: هیچ گزینه‌ای جز مقاومت پیش رویمان نداریم

Article Image

ارسال شده توسط جلال از پاوه،

به گزارش سنی دیلی، یحیی موسی از اعضای ارشد جنبش حماس در گفت‌وگو با العربی الجدید اظهار داشت که تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر از سرگیری ترور رهبران حماس و مقاومت فلسطین، بیانگر ترس و وحشت این رژیم اشغالگر است.
روزنامه صهیونیستی هاآرتص روز یکشنبه نوشت که دستگاه‌های امنیتی اسرائیل اخیرا اقدامات زیادی برای آمادگی به منظور بازگشت به سیاست ترور رهبران حماس و مقاومت فلسطین به عنوان جایگزین حمله نظامی گسترده به نوار غزه انجام داده‌اند.
موسی اظهار داشت: دشمن صهیونیستی هر روز فلسطینیان را ترور می‌کند و ما خودمان را از ملت فلسطین برتر نمی‌دانیم و همه یکی هستیم. هنگامی که رژیم صهیونیستی خون فلسطینیان را مباح می‌داند و فرماندهان مقاومت را ترور می‌کند، ما سکوت نخواهیم کرد.
این عضو برجسته جنبش حماس در ادامه گفت: رژیم صهیونیستی می‌داند هرگاه که حمله کند، با واکنش مقاومت مواجه می‌شود و ما به دفاع از ملت و سرزمینمان پایبند هستیم. این نبرد، نبرد برای دفاع از کرامت و زندگی شرافتمندانه است.
موسی تصریح کرد: دشمن صهیونیستی باید به شیوه‌ای عقلانی فکر کند، زیرا هیچ راه حلی از دل محاصره و کشتار ملت فلسطین بیرون نخواهد آمد.
وی گفت: راه حل‌ این است که رژیم اشغالگر به اشغال سرزمین فلسطین پایان دهد، زیرا ملت‌ها هرگز در برابر زورگویی‌‌های استعمار تسلیم نخواهند شد.
این رهبر جنبش حماس گفت که سیاست ترور قبلا نزد دشمن صهیونیستی وجود داشت، اما به هیچ نتیجه‌ای منتهی نشد، جنگ‌ها و محاصره به هیچ نتیجه‌ای منتهی نشدند.
موسی با تاکید بر اینکه جنبش حماس هرگز اجازه نخواهد داد که دو میلیون فلسطینی تحت محاصره رژیم صهیونیستی باقی بمانند، افزود: ملت فلسطین از طریق تظاهرات در مرزها و مقاومت در برابر محاصره در حالت درگیری مستمر با اشغالگران هستند .
وی اظهار داشت: در صورتی که دشمن صهیونیستی به ملت فلسطین حمله کند، مقاومت آماده دفاع از ملت خود است و هیچ گزینه‌ای به جز مقاومت در برابر این اشغالگر تا تحقق خواسته‌هایمان نداریم.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار