تبلیغات

عذرخواهی حسن شمشادی(خبرنگار) از مردم سیستان و بلوچستان

Article Image


به گزارش سنت نیوز، حسن شمشادی(خبرنگار) از مردم سیستان و بلوچستان بابت عکسی که در اینستاگرامش منتشر کرده بود عذرخواهی کرد.
متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

هموطنان ارجمندم در سیستان و بلوچستان ؛ زابلی های عزیز .

سلام علیکم .

همانگونه که می دانید؛ دو روز پیش؛ با استناد به گزارش های بچه های جهادی مستقر در روستاهای اطراف زابل، مطلبی را در باره محرومیت شدید در این مناطق منتشر کردم، که بازتابهای متفاوت؛ مختلف و البته گسترده ای در داخل و خارج از کشور داشت . .
به نظر آنچه در آن مطلب گفته شد؛ باعث ناراحتی و دلخوری زابلی های گرامی و مردم عزیز سیستان و بلوچستان شده است، و انتشار آن مطلب و عکس را توهین به خود تلقی کرده اند . .
خدای بزرگ که از اعمال و نیّات همه ما آگاه است؛ و ملاک اعمالمان را هم؛ نیّت های ما؛ قرار داده است؛ بر نیّت این کمترین در انتشار آنچه گفته شد؛ و هدفم که صرفا و صرفا نشان دادن اوج محرومیت در این مناطق و لزوم تلاش بیشتر برای کمک به هموطنانمان؛ بود، به خوبی آگاه است؛ هر چند که برخی بزرگواران از آن مطلع نباشند یا به هر دلیل نیّت و هدفم را زیر سوال ببرند . .
بر خود وظیفه می دانم؛ اعلام کنم اگر مطلب من؛ به هر دلیل و به هر مقدار؛ باعث ناراحتی اهالی شریف شهرستان زابل و استان با تمدنِ کهن سیستان و بلوچستان شده است، صمیمانه و خاضعانه از فرد فرد این عزیزان پوزش می طلبم؛ عذر خواهی می کنم و طلب حلالیت دارم . .
این عذرخواهی از باب #انسانیتی است که هدف اصلی از انتشار آن مطلب بود؛ نه هیچ چیز دیگر ! .
طبیعتا نقش دست های پیدا و پنهان، و برخی منابع خبری در فضای مجازی، با نیّات خاص و برخی دست اندرکاران در منحرف کردن اصل ماجرا، که همان محرومیت شدید آن مردم؛ و عدم رسیدگی به وضعیت آنان و نیز نپرداختن به موضوع مهم و اساسی #سوء_مدیریت در آن دیار، و عدم توجه جدی از #مرکز به آن استان و شهرستان است ، نمی توان در ملتهب کردن فضای حاکم و فراموش کردن #اصل و پرداختن به #فرع نادیده گرفت؛ که خدای بزرگ بر آنها هم شنوا و بینا و حکیم است . .
در پایان جا دارد مراتب ارادت و احترامم را به فرد فرد اهالی شهرستان زابل و مردم صبور و مقاوم استان کهن سیستان و بلوچستان؛ ابراز و اعلام کنم. .
از خدای بزرگ روزهای بهتر و پر رونق تری را برای آن استان و مردمش مسئلت دارم . .

خاک پای هموطنانم
حسن شمشادی، خبرنگار
شامگاه جمعه؛ چهارم خرداد نود و هفت .

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار