تبلیغات

حرکت های ناخرد همه شیاطین و مکاران دنیا که به مسلمانان ظلم می کنند محکوم است

Article Image
به اشتراک بزارید!

IMG-20180512-WA0008وَالسَّمَاءِ ذَاتِ الْبُرُوجِ (۱) وَالْیَوْمِ الْمَوْعُودِ (۲) وَشَاهِدٍ وَمَشْهُودٍ (۳) قُتِلَ أَصْحَابُ الْأُخْدُودِ (۴) النَّارِ ذَاتِ الْوَقُودِ (۵) إِذْ هُمْ عَلَیْهَا قُعُودٌ (۶) وَهُمْ عَلَى مَا یَفْعَلُونَ بِالْمُؤْمِنِینَ شُهُودٌ (۷) وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَنْ یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَمِیدِ (۸) شیخ القرآن مولانا محمد عثمان در خطبه های نماز جمعه این هفته (۲ رمضان ۱۴۳۹ مصادف با ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷) مسجد جامع الخلیل خاش ضمن تلاوت آیات اولیه سوره بروج فرمودند:

رمضان سال ۱۴۳۹ هجری قمری به همه مسلمانان مبروک باشد و الله تعالی توفیق دهد از این ماه عظیم بهره مند شویم.

روز قیامت چهره مومن بر اثر گرفتن وضو و نورانی سفید است

الله می فرماید: وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ ﴿۱۰﴾ أُوْلَئِکَ الْمُقَرَّبُونَ ﴿۱۱﴾ فِی جَنَّاتِ النَّعِیمِ ﴿۱۲﴾ ثُلَّهٌ مِّنَ الْأَوَّلِینَ ﴿۱۳﴾ وَقَلِیلٌ مِّنَ الْآخِرِینَ ﴿۱۴﴾ سبقت کنندگان که مقربان خاص بارگاه الهی هستند. آن مقربان از صدر امت خیلی تعداد شان زیاد است چراکه پیغمبر و صحابه در لیست سابقون قرار دارند  و آنها مقربان خاص بارگاه الهی بودند. و مقربین از آخر امت تعدادشان کم است.

« ثُلَّه مِنَ الاَوَّلینَ وَ ثُلَّه مِنَ الآخِرِینَ» اصحاب یمین کسانی هستند که اعمالنامه آنها به دست راست داده می شود. فردای قیامت گروهی هستد که چهره هایشان سفید است و گروهی هستند که چهره هایشان سیاه می باشد.

صحابه از رسول خدا سوال کردند: ای رسول خدا در همه آن امت فردای قیامت چطور ما را پیدا می کنید؟ حضرت فرمود: من شما را با این علامت و نشانی پیدا می کنم که صورت ، دست و پای شما بر اثر وضو گرفتن سفید است. الله این اعضا را مانند ماه شب ۱۴ بدر می درخشاند و این نشانی و علامت خاص امت من است

بر روزه گرفتن و خواندن تراویح استقامت کنید

(اصبرونی حتی تلقونی علی الحوض) وعده من و شما حوض کوثر است. صبر کنید بر دین سختی می آید و دشمنان شما را اذیت و آزار می دهند و شما را از مکه بیرون می کنند و شکنجه می دهند.

پیامبر صلی الله علیه و سلم توصیه کرده است: که بر اسلام استقامت کنید همانطور که روزه گرفتن استقامت است و تراویح خواندن استقامت است و از گناه خود را باز داشتن استقامت است ، بایستید در مقابل دشمنان و منکرات و خدا را بندگی کنید.

حرکت های ناخرد همه شیاطین و مکاران دنیا که به مسلمانان ظلم می کنند محکوم است

مولانا محمد عثمان در ادامه سخنان خود با اشاره به اوضاع مسلمانان اظهار کرد: امروز در فلسطین مسلمانان غارت می شوند صهیونیست غاصب وخون خوار و آن که قرآن گفته : گروهی که غضب خدا برآنهاست. مسلمانان را می کشند و اذیت و اذیت وآزار می دهند.

عده ای هستند پشت پرده که صهیونیست را جلو می آورند که مسلمانان را مشغول کنند. کار به جایی رسیده که مسیحی ها می خواهند پایگاه خود را فلسطین و بیت المقدس قرار دهند.

مدیر جامعه اسلامیه مدینه العلوم خاش در پایان سخنان خود حرکت های دشمنان اسلام نسبت به مسلمانان را محکوم نمود و تصریح کرد: ما این حرکت های ناخرد کفار و ملحدین را محکوم می کنیم از آمریکا گرفته تا صهیونیست و همه شیاطین و مکاران دنیا که به مسلمانان ظلم می کنند و از خدا می خواهیم که وارد میدان شود و اینها را درس و عربی دهد که دیگران بفهمند.

همانطور که الله در میدان بدر حق و باطل را روبرو کرد و اهل حق را پیروز کرد و باطل را شکست داد و این را عبرتی برای دشمنان قرار داد.

 الخلیل آنلاین :

www.alkhalilonline.com

کانال تلگرام الخلیل آنلاین و شیخ القرآن مولانا محمد عثمان :

http://t.me/alkhalillonline

 http://t.me/molana_mohammadosman

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار