تبلیغات

اردوغان: مصمم به نابودی ترروریست های موجود در سوریه هستیم

Article Image

ارسال شده توسط سعید از کردستان

اردوغان

رئیس جمهورترکیه اعلام کرد با عملیات ادلب در حال نابودی بخش غربی این کریدور هستیم و اگر تروریست های موجود در عفرین تسلیم نشوند، آن را بر سرشان خراب خواهیم کرد

به گزارش سنی دیلی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانى در ششمین کنگره حزب عدالت و توسعه در استان الازیغ اظهار داشت: “اقدامات تروریست‌ها در ترکیه را خنثى کردیم. به همین دلیل می کوشند کریدور ترور در مرزهای جنوبی کشور (شمال سوریه) ایجاد کنند. با عملیات ادلب در حال نابودی بخش غربی این کریدور هستیم. اگر تروریست های موجود در عفرین تسلیم نشوند، آن را بر سرشان خراب خواهیم کرد”.

اردوغان همچنین تصریح کرد: “پیش از این در عملیات سپر فرات در جرابلس و الباب ۳ هزار داعشی را به هلاکت رساندیم. اگر لازم باشد فردا نیز ۳ هزار تروریست دیگر را پاکسازی می کنیم. در هر صورت مصمم به نابودی تروریست ها هستیم.

نمی توانید با پوشاندن یونیفورم نظامی تان بر تن تروریست‌ها و نصب پرچم خود در مواضع آنها حقایق را کتمان کنید. بخشی از اسلحه و مهماتی که با هزاران تریلی و هواپیما به منطقه آورده اید در بازار سیاه فروخته و بخشی نیز علیه ما استفاده مى شود.

اینکه آمریکا اصرار بر همکاری با تروریست ها (در شمال سوریه) دارد، به خودش مربوط است. ما نیز راهکار خودمان را داریم. غارتگرانى یکجا جمع شده و قصد ایجاد به اصطلاح «ارتش» دارند، اما به اذن پروردگار در کمتر از یک هفته آنها را نابود خواهیم کرد.

اعضای فتو بدانند که آمریکا نیز تا زمان معینى شما را مى پذیرد و بعد از آن ناچار خواهید شد دنبال سوراخی برای فرار باشید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار