تبلیغات

سمینار «ادیان آسمانی؛ نه به خشونت، نه به خونریزی»

Article Image

به گزارش سنت نیوز به نقل از پایگاه خبری المصری الیوم؛ سمینار یک‌روزه «ادیان آسمانی؛ نه به خشونت، نه به خون‌ریزی» با همکاری اداره مرکزی پارلمان مصر و زیرنظر وزارت ورزش و جوانان این کشور برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این سمینار، بررسی و تحلیل تحریم و مخالفت ادیان آسمانی در مواجهه با کشتار، خون‌ریزی و خشونت‌طلبی و همچنین تأکید دین مبین اسلام بر دوستی، محبت، اعتدال و میانه‌روی است.

همچنین در این سمینار که با حضور و ارائه علمای دانشگاه الازهر همراه خواهد بود، جوانب تفکر غرب از ادیان آسمانی و تصحیح مفاهیم نادرست شکل‌گرفته شده در اذهان جوانان تبیین و به پرسش‌های آنان پاسخ داده خواهد شد.

یادآور می‌شود دیروز نیز کنفرانس «باهم ضد تروریسم» امروز(۱۹ دی‌ماه) با حضور علمای مسلمان و مسیحی و نخبگان فکری، دینی، فرهنگی، آموزشی و امنیتی به منظور بررسی و تحلیل موضوعات مهم در خصوص مقابله با تروریسم و در راستای مقابله با تروریسم و مواجهه جامعه مصر با این پدیده در شهر قاهره، پایتخت مصر برگزار شد/.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • آیا خلفای راشیدین «انتقاد پذیر» بودند؟

    تاریخ و کتب سیرت، نمونه‌های بارزی از انتقادپذیری خلفای راشیدن برای ما به جای گذاشته است، که به صورت نمونه به چند مورد اشاره می‌کنیم: در اولین...

  • farooghiye.com has expired

    farooghiye.com has expired Because of this, the existing content of your website is not showing. If you are the registrant...