تبلیغات

عمران خان: شواهد تازه‌ای درباره خانواده شریف وجود دارد

Article Image

به گزارش سنت نیوز، به نوشته روزنامه نیشن، عمران خان، رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان، اسحاق دار، وزیر سابق اقتصاد را دخیل در پرونده فساد خانواده نواز شریف، نخست وزیر سابق پاکستان دانست و گفت که وزیر سابق اقتصاد و فرزندانش به دنبال تاسیس و سرمایه‌گذاری در برخی شرکت‌ها در دوبی هستند.

وی مدعی شده که پسران وزیر سابق اقتصاد دو برج در دوبی دارند که ارزش آنها ۲۰ میلیارد روپیه است و ۱۱ کمپانی را هم در این شهر اداره می‌کنند.

عمران خان همچنین به مساله سفر شهباز شریف، سروزیر پنجاب به عربستان اشاره کرد و گفت: اقداماتی برای امضای یک “حکم آشتی ملی” دیگر صورت گرفته است. ما در زمان بی‌نظیر بوتو، نخست وزیر فقید پاکستان شاهد چنین امضایی بودیم. او با پرویز مشرف، رئیس جمهوری وقت چنین حکمی را امضا کرد و راه برای بازگشت بوتو به پاکستان فراهم شد. اما بعدا دادگاه عالی این حکم را غیرقانونی اعلام کرد.

رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان همچنین به این مساله اشاره کرد، اگر خانواده شریف چنین توافقی را برای مصون ماندشان از پرونده‌های فساد امضا کنند، حزبش مقاومت می‌کند.

وی ادامه داد، خانواده شریف از دولت ریاض خواسته تا به آنها کمک کنند. آنها حتی اگر از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا هم کمک بخواهند، موفق نمی‌شوند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار