تبلیغات

نرم افزار بی نظیر «المصــلی» برای اندروید و آیفون

Article Image

با نرم افزار المصلی نمازت را بخوان و از زندگی ات لذت ببر!

امروز با یک نرم افزار بسیار ارزنده و سودمند درخدمت شما هستیم. این نرم افزار در دو نسخه برای سیستم عامل های اندروید و آیفون ساخته شده است و میتوانید از آن در اسمارت فون های اندرویدی و آیفون خود استفاده کنید.

نرم افزار المصلی چه بخش های دارد؟

منوی اصلی | از این بخش میتوانید تنها با یک کلیک به امکانات گسترده ی این اپلیکیشین دسترسی پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. قبله نما | جستجو و راهنمایی دقیق برای قبله با استفاده از سنسور های مختلف موبایل شما ، با آن به راحتی جهت قبله را پیدا کنید. اوقات نماز | تنها با یک کلیک به زمان دقیق نماز در روز های هفته را ببینید و زمان باقی مانده به نماز بعدی را در ذهن خود نگه دارید. اشتراک گذاری | با به اشتراک گذاری اوقات نماز برای دوستان خود آنها را نیز از اوقات نماز باخبر کنید و به سوی نماز دعوت دهید تا شما هم شریک ثواب گردید. تنظیمات | همه تنظیمات و هشدارهای نرم افزار قابل کنترل هست. هشدارهای مختلف نرم افزار را به راحتی تنظیم یا غیر فعال کنید. بررسی موقعیت مکانی | به راحتی این نرم افزار موقعیت مکانی دقیق شما را بررسی می کند و شما میتوانید به نرم افزار از موقعیت مکانی جدید خود اطلاع دهید تا اوقات بر اساس موقعیت جدید شما تنظیم شوند. این مطلب را از دست نده:  نسخه جدید تقویم شمس مطهر + اذان گو (نسخه اندروید)

نزدیکترین مساجد به خود را در نقشه ببینید!

با استفاده از نرم افزار المصلی می توانید نزدیک ترین مساجد به موقعیت مکانی خود را جستجو و پیدا کنید و با استفاده از نقشه های موبایلتان مسیر دقیق مسجد دلخواه خود را پیدا کنید و برای ادای نماز به مسجد بروید و در نماز با جماعت شریک شوید.

نرم افزار “المصلی” با بیش از ۱۱.۰۰۰ دانلود از سراسر جهان به ۶ زبان مختلف یکی از محبوبترین نرم افزار های اسلامی با ۴.۵ امتیاز از ۵ امتیاز می باشد. این نرم افزار دهها قابلیت بی نظیر و مفید دیگر دارد که شما با نصب آن میتوانید آنهارا ببینید و استفاده کنید.

هم اکنون این نرم افزار را از سایت سنت دانلود در دو نسخه اندروید و آیفون دریافت کنید و آن را به دوستان خود نیز معرفی کنید تا در ادای نماز به آنها کمک کند و شما نیز شریک اجر و ثواب شوید.

مشخصات

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار