تبلیغات

مربی شنای مهابادی بالاترین مدرک مربیگری شنا در کشور را کسب کرد

Article Image
مربی شنای مهابادی بالاترین مدرک مربیگری شنا در کشور را کسب کرد

 بختیار رسولی مربی شنا مهاباد موفق به اخذ مدرک مربیگری درجه یک شنا به عنوان بالاترین مدرک مربیگری شنا در ایران شد.

رسولی در خصوص این خبر به خبرنگار کردپرس گفت: دوره ی مربیگری درجه یک شنا هر دو سال یکبار در تهران برگزار خواهد شد و هر استان یک تا دو نفر را به عنوان نماینده استان اعزام خواهد کرد.

وی افزود: دوره مربیگری درجه یک شنا بالاترین مدرک مربیگری در کشور است که دوره اخیر در اسفند ۹۵ با شرکت یکصد مربی از سراسر کشور برگزار شد و استان آذربایجان غربی با دو نماینده در این دوره شرکت کرد.

رسولی ادامه داد: در نهایت سی مربی شنا توانستند مدرک درجه یک مربیگری شنای کشور را به دست بیاورند که بنده از استان آذربایجان غربی موفق شدم این مدرک را کسب نمایم.

بختیار رسولی مربی شنا از سال ۸۵ به عرصه ورزش شنا و نجات غریق راه پیدا کرده و مدرک درجه یک نجات غریق را نیز به دست آورده است. وی در حال حاضر با کسب مدرک درجه یک مربیگری شنای کشور  میتواند به عنوان مربی و مدرس شنا به طراحی تمرین شنا و برگزاری کلاس برای مربیان شنا نیز بپردازد.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

  • سحرو جادو از گناهان کبیره به شمار می رود

    شیخ التفسیر مولانا محمد حسین گرگیج با بیان اینکه ” اعتقاد و عمل کردن به سحر کفر است” نسبت به عواقب سحر و جادوگری و مراجعه نزد رمالان و جادوگران...

  • ایمانی که نلرزید

    ایمانی که نلرزید نجیبه سبحانی چند روز قبل که به مناطق زلزله‌زده رفته بودیم در یکی از روستاهای سرپل‌ذهاب(متاسفانه اسم روستا یادم نیست) رفتیم...