مولوی عبدالباری صالحی: اجرای فرمان اخیر رهبری فتنه های دشمنان را نقش بر آب می کند

تبلیغات

مولوی عبدالباری صالحی: اجرای فرمان اخیر رهبری فتنه های دشمنان را نقش بر آب می کند

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_b_0_0_0_10_images_IMG_5031.jpg

اساس نیوز: مولوی  عبدالباری  صالحی  مدیر حوزه علمیه  اهل سنت  مظهرالتوحید تایباد  در تازه ترین بیانات خود ضمن محکوم کردن کشتار مسلمانان بی گناه در میانمار گفت:چنین کشتاری قلب هر آزاده مسلمانی را به درد می آورد و شما مسلمانی را نمی توانید  پیدا کنید که  فیلم این جنایت ها را ببیند و اشک غم و اندوه از چشمانش سرازیر نشود.

وی افزود:در این باره  طی  روزهای  گذشته  متاسفانه  اخبار بسیار تلخ و درناکی منتشر گردید که حاکی از نسل کشی مسلمانان میانماری  دارند.این نسل کشی در سکوت خفت آمیز و دروغین حامیان حقوق بشر صورت می پذیرد.این عمل وحشیانه و احمقانه امروز قلب تمام بشریت  را به درد  در آورده  و احساسات انسانهای آزاد اندیش را جریحه دار نموده است.


مدیر حوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد ادامه داد:این جنایت عظمی  با چراغ سبز شخصی در جریان است که جایزه صلح دروغین نوبل را به  دست  آورده  و از طرف ابرقدرت های  جنایت کار مورد تقدیر قرار گرفته است.
این فرد خونخوار و عوامل بودایی  کثیفش  حتی به زنان و کودکان و نوزدان شیر خوارهم  ترحم نکرده،یا آنها را در آتش سوزاندند و یا مثله کرده  و به  شهادت رساندند.


مولوی صالحی یادآور شد:این عمل وحشیانه ما را به یاد عبدالله ابن سبع  یهودی  و طرفداران خونخوارش می اندازد که خلیفه مسلمین حضرت عثمان ابن عفان را  در روز هجدهم ذی الحجه  در حال تلاوت قرآن کریم  به شهادت رسانیدند.


این عالم اهل سنت تایبادی در محکومیت جنایات میانمار تاکید کرد:لذا ما جامعه طلاب و مدرسین حوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد و نمازگزاران مسجد جامع مالک الملک تایباد کشتار بی رحمانه مسلمانان بی دفاع میانمار را و سکوت معنا دار جامعه بین المللی را محکوم کرده و از همه مسلمین جهان  و مسوولین نظام اسلامی می خواهیم تدابیر خاص و خردمندانه ای در این خصوص اندیشیده و پرونده جنایی علیه دولت نژاد پرست و مسلمان کش میانمار در مراجع قضایی بین المللی تشکیل دهند و از حقوق  پایمال شده مسلمانان میانمار دفاع نمایند.


مولوی  صالحی درخصوص  پاسخ  مقام معظم رهبری به  نامه شیخ الاسلام  مولانا عبدالحمید امام جمعه  مکی زاهدان نیز گفت:جامعه اهل سنت تنها  بلوچستان ،کردستان و یا ترکمن صحرا نیست  و اهل سنت  فارس زبان و ترک زبان  هم دارد.این که می گوییم جامعه اهل سنت بدین معنی است که باید به همه به یک چشم نگاه بکنند.

نامبرده اظهار داشت:پاسخ مقام معظم رهبری به این نامه از چند منظر مد نظر است که مسوولین باید به آن توجه  نمایند.پاسخ رهبر عزیزمان در شرایطی است  که خاورمیانه  در آتش جنگ های  داخلی  و مناضعات کورکورانه می سوزد.


منشا این منازعات  نادیده گرفتن صدای ملت ها است.این مسائل فرصتی را برای دشمنان اسلام فراهم کرده است تا وحدت مسلمین را مورد هدف قرار داده و به اهداف شوم خود برسند.از این رو بر تک تک امت اسلامی واجب است تا قدردان  تدبیر حکیمانه و فرمان تاریخی رهبر انقلاب بوده و از ایشان تشکر نمایند.


مولوی صالحی خاطر نشان ساخت:اجرای کامل این فرمان تاریخی و ماندگار به منزله آب پاکی است که بر دست های دشمنان داخلی و خارجی ریخته  شده  و مانع  از فتنه سازی شان خواهد شد.


اگر قرار است که همه ایرانیان  وظایف یکسان داشته باشند همگی باید از حقوق یکسان نیز برخوردار شوند.لذا ازمسوولین تقاضا می کنیم  دستورات مقام معظم رهبری را به اجرا در بیاورند تا عدالت  درمورد همگان اجرا گردد.

خبرنگار:طاهر جانی

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار