تبلیغات

زمینه سازی برای حمله به کره شمالی

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_kim77777777.jpg

اساس نیوز : در پی آزمایش های موشکی کره شمالی , تهدیدهای آمریکا و هجمه تبلیغات رسانه ای علیه این کشور افزایش یافته است . آیا جنگی علیه کره شمالی در راه است ؟

اساس نیوز / "dogruhaber" :  ینس استولتنبرگ، دبیرکل پیمان ناتو  اخیرا  با بیان اینکه کره جنوبی و ژاپن به دلیل این که از شرکای نزدیک ناتو هستند این سازمان , رویدادهای کره شمالی را به دقت تحت نظر دارد , گفت : رفتار بی پروای کره شمالی یک تهدید جهانی است و نیازمند پاسخ جهانی و همچنین ناتو است.

اینگونه اظهارات توسط دبیرکل ناتو و مقامات آمریکایی , درواقع بخشی از پروسه آماده سازی افکار عمومی است . قدرت های شر جهانی که کنترل ریانه های جمعی را در اختیار دارند برای اجرای استراتژی مورد نظر خود , با سرعت تمام درحال فریب افکار عمومی هستند . با آنکه قدرت های استعماری جهانی از این روش بطور مستمر استفاده کرده و بعدها معلوم گردیده که واقعیات خلاف آنچه که گفته اند می باشد اما مردم جهان همچنان فریب این پروپاگانداهای خبری را می خورند . این پروپاگانداها تا به جایی تاثیرگذار خواهد بود که ملت هایی که ذهن آنها اسیر این تبلیغات شده , به اصرار از آمریکا خواهند خواست تا عملیاتی ویژه در آنجا به انجام برساند و به هنگام انجام این عملیات نیز , تجمعاتی به راه خواهند انداخت و آمریکا را به عنوان یک سوپر قهرمانی که دنیا را از شر یک دیوانه نجات داد نشان خواهند داد .

بر اساس تبلیغات رسانه ای , " کیم جونگ اون " رهبر کره شمالی , نه تنها تهدیدی فقط برای آمریکا , که عنصر تهدید علیه تمام کره زمین است . بهمین دلیل نیز لازم است همگی دست به دست هم بدهند و این دیکتاتور که دشمن تمانی مردم کشورها است از بین برده شود . هدف تبلیغات رسانه ای , زمینه سازی برای همین مسئله است . محدوده مرزها و نحوه عملیات را نیز همین تبلیغات رسانه ای مشخص خواهند نمود .

تهدید جهانی چیست و عناصر تهدیدجهانی چه کسانی هستند ؟

امروز , کسی که معادلات زندگی در دنیا را از نظر اکولوژیک , اجتماعی , عدالت اجتماعی , سیاسی و نظامی تهدید می کند و کره زمین را غیرقابل سکونت می سازد , کیست ؟ چه کسی است که منابع ملل مظلوم را تصاحب کرده و آنها را استثمار و غارت می کند ؟ چه کسانی فقط در 15 سال اخیر , میلیون ها انسان را کشتند ؟ چه کسانی انسان های غیر نظامی را به قتل رساندند؟ چه کسانی باعث گردیده اند که عمر کودکان ملل مظلوم , از عمر پروانه ها نیز کوتاهتر باشد ؟ چه کسانی هستند آنهایی که صاحب سلاح های هسته ای غول آسا می باشند و دارای این پتانسیل هستند که به زندگی در روی کره زمین پایان دهند ؟ چه کسانی منابع زمین را خشک کرده اند ؟( اگر کشورهای دنیا همانند نیویورک منابع و انرژی مصرف می کردند برای ادامه حیات , وسعتی به اندازه سه کره زمین مورد نیاز می بود ) . کسانی که بیشترین تولید گازهای گلخانه ای را دارند و باعث تغییرات آب و هوایی می شوند چه کسانی هستند ؟

چه کسی برای اولین بار از سلاح اتمی استفاده کرد و بزرگترین اقدام تروریستی جهان را رقم زد و بدون کوچکترین تردیدی , یکصد هزار انسان را در هیروشیما کشت و به این نیز بسنده نکرده و همان تعداد انسان را در ناکازاکی نیز به قتل رساند ؟

پاسخ این سئوالات هر کسی که باشد همان خود تهدید جهانی است .

آمریکا , یکی از بزرگترین مصیبت هایی است که در طول تاریخ بر سر بشریت آمده است . امروز , بطور اخص در جغرافیای اسلام , هر جایی که جنگ و هرج و مرج وجود دارد غرب و بویژه آمریکا , بطور مستقیم یا غیر مستقیم دخیل می باشد .

آمادگی برای انجام یک عملیات بزرگ در شبه جزیره کره و تسلط بر آنجا در جریان است . برای اجرای این استراتژی و مشروعیت بخشیدن به این عملیات اشغال , کره شمالی تحریک و درون گود خشونت کشیده می شود . رویدادها بصورت یکطرفه به گوش جهانیان رسانده می شود . حال آنکه دلیل اساسی کره شمالی از انجام آزمایش های موشکی , همین سیاست های تحریک آمیز آمریکا و افزایش فعالیت هایی که منافع کره شمالی را تهدید می کنند می باشد .

بعد از این دوره زمانی نیز , تحرکات آمریکا در جنوب شرق آسیا و شبه جزیره کره افزایش خواهد یافت . درواقع , آمریکا در این مناطق از قبل دارای تحرکات بوده اما به دلیل سرعت یافتن این تحرکات , مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است . اشتباه نخواهد بود اگر در پس تمامی بحران هایی که در این منطقه روی می دهد رد پای آمریکا را جستجو کنیم .

آمریکا , این دولت ترور و دولتی که با روش های کثیف خود سعی می کند دنیا بر اساس خواسته های خود طراحی کند , بزرگترین تهدید برای بشریت است .

25/551

منبع: "dogruhaber"

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز / هلاکوئی

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار