تبلیغات

رادیو قرآنهای محبوب در جهان اسلام

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_634478035260639866.jpg

اساس نیوز: در نظرسنجی های به عمل آمده در دو کشور امارات و مراکش رادیو قرآن های این دو کشور در صدر رسانه های پرمخاطب قرار گرفتند.

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری«alkhaleej.ae»، رادیو قرآن ابوظبی با جذب بیش از 41 درصد از شنوندگان رادیویی در امارات که متشکل از شهروندان اماراتی و عرب زبانان مقیم این کشور هستند، در صدر شبکه های رادیویی عرب زبان پرمخاطب در امارات قرار گرفت.

رادیو قرآن ابوظبی؛ در صدر رادیو های امارات
در جدیدترین نظرسنجی که از سوی شرکت پژوهش های رسانه ای «ایپسوس» میان 2800 تن از شهروندان اماراتی انجام شد، رادیو قرآن ابوظبی وابسته به شرکت رسانه ای ابوظبی با برتری 41 درصدی، در صدر رادیوهای عرب زبان امارات که بیشترین شنونده را دارند، قرار گرفت.

نتایج به دست آمده در این نظرسنجی بر جایگاه ممتاز و پیشرو این رادیو که از زمان تأسیس در سال 1979 میلادی آن را حفظ کرده است، تأکید دارد.

«عبدالرحمن الطنیجی»، مدیر رادیو قرآن ابوظبی تصریح کرد: رشد روزافزون و پایدار این شبکه رادیویی به ویژه در سه سال اخیر نتیجه طبیعی  برنامه های کیفی و هدفمند این شبکه است.

وی در ادامه با تأکید بر این که رویکرد و راهبرد برنامه های رادیو قرآن ابوظبی کاملا هماهنگ و مطابق با جهت گیری های شبکه رسانه ای ابوظبی است، از تیم کاری، دست اندرکاران رادیو و گروه هایی که برای حضور رادیو قرآن ابوظبی و حفظ جایگاه آن در صحنه رقابت های رادیویی تلاش می کنند، تقدیر کرد.

 الطنیجی در ادامه تصریح کرد: تعداد شنوندگان رادیو قرآن ابوظبی تقریبا دو برابر نزدیکترین رقیبان خود در میان دیگر رادیوهای اماراتی است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار