تبلیغات

سال نو مبارک...

Article Image
امتیاز کاربران
پرینت پست الکترونیک توضیحات زیر مجموعه: مقالات دسته: متفرقه تاریخ ایجاد در جمعه, 01 فروردين 1393 11:52 نوشته شده توسط حدیث دل بازدید: 3378

تازه کن ایمان نه از گفت زبان

اى هوا را تازه کرده در نهان

تا هوا تازه ست ایمان تازه نیست

کاین هوا جز قفل آن دروازه نیست

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت تمامی دوومستان تذکره ایم.عرض شادباش دارم خدمت تک تک شما عزیزان به میمنت سال تازه. امیدوارم سالی سرشار از خیر و خوبی توام با شادی باشه برای همه.

سالی که گذشت سرشار بود از خوشیها و ناخوشیهای بسیار، حوادث تلخ و شیرین بسیار، تحولات دلخراش و دلپذیر و بسا فراز و نشیبهای ایمانی بسیار برای همه. و بالطبع امسال هم آبستن رخدادهای بسیار دیگری میباشد...

مومن زیرک آنست که از گذشته که به تاریخ پیوست درس بگیرد و برای آینده ای که تنها در علم خداوند آشکار است به کار گیرد تا با تلاش و تکاپوی خود و امید و توکلی زیبا بر پروردگار آینده ای زیبا را برای خود رقم زند..

زیباتر از همه اینست که زندگی معننوی خود را هم همانند زندگی دنیوی مان رنگی دگر و جلایی دگر دهیم.اذا رایتم الربیع فاکثروا ذکرالنشور را از سرور و سالارمان(ص) به گوش بگیریم و همراه با تمام کائنات تسبیح گویا، دروازه ای تازه از زندگی خدایی را برای خود بگشاییم...عهد و پیمانی تاره ببندیم... از نو آغاز کنیم... بیشتر تلاش کنیم... بیشتر مطیع باشیم...خلاصه اینکه آنکه امیدست امسالمان از پار زیباتر و پربارتر باشد.

بالاخص برای تمام همراهان عزیزم در وبسایت تذکره آرزوی ایامی زیبا و سرشار از خیر و برکت و رشد و تعالی دارم.

این مطلب را به اشتراک بگذار

Tags:

اضافه کردن نظر

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار