تبلیغات

آلبوم جدید «بالمصری» مشاری العفاسی – با لهجه مصری

Article Image

مشاری راشد العفاسی قاری قرآن و منشد کویتی یکی از محبوبترین منشدان و قاریان قرآن کریم در جهان اسلام می باشد.

وی در جدیدترین اثر خود آلبومی متفاوت و زیبا را منتشر کرده است. آلبوم بالمصری جدیدترین آلبوم وی می باشد که در رمضان ۱۴۳۸ه.ق منتشر شد. از جمله موارد جذاب و متفاوت این آلبوم لهجه مصری استفاده شده در این آلبوم می باشد.

مطمئنا آلبوم جدید مشاری العفاسی با لهجه مصری یکی از متفاوت ترین و جذاب ترین آثار این منشد بزرگ می باشد. هم اکنون می توانید این آلبوم زیبا را از سایت سنت دانلود دریافت کنید.

مشخصات

نام آلبوم: بالمصری منشد: مشاری العفاسی تعداد قطعه ها: ۱۲ نشید میانگین حجم: ۳مگابایت منبع: سنت دانلود

لینک دانلود / خرید

مشخصات آلبوم

ردیف نام نشید حجم لینک دانلود ۰۱ اول کلامی ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۲ قابلنی صدفه ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۳ خیر الصباح ۴ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۴ صلِّ علی النبی ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۵ یوم جمعه ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۶ بنتی ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۷ حقیقه ۴ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۸ بیوت کتیر ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۰۹ اسم النبی ۱ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۱۰ اوعدینی ۴ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۱۱ غمض عینیک ۴ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. ۱۲ آخر کلام النبی ۳ مگابایت برای حمایت از ما خرید کنید. این مطلب را از دست نده:  سخنرانی مولانا اسحاق سپاهی (گناه)

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار