تبلیغات

مولانا عبدالحمید تا کنون از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده‌اند

Article Image
دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان با صدور بیانیه‌ای به برخی شایعات در خصوص حمایت مولانا عبدالحمید از نامزدهایی خاص واکنش نشان داد.

به گزارش تبیین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان، در بخشی از این بیانیه آمده است: «در آستانه‌ی برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و ایام تبلیغات، تنور شایعات داغ می‌شود که متاسفانه برخی رسانه‌ها بدون تحقیق اقدام به پخش این شایعات می‌کنند. لذا اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت مولانا عبدالحمید از کاندیداهای خاص صحت ندارد.»

بیانیه‌ی مذکور تصریح کرده است: «نخبگان اهل سنت در خصوص حمایت از نامزدی خاص در حال رایزنی و دیدار با همه‌ی کاندیداها هستند و هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند. قطعا نخبگان اهل سنت کشور پس از شنیدن دیدگاه‌ها و اطلاع از برنامه‌های کاندیداها، به‌ویژه در خصوص مسائل اهل سنت، با مشورت و رایزنی در این خصوص تصمیم خواهند گرفت.»

لازم به ذکر است سخنرانی‌ها و دیدگاه‌های رسمی مولانا عبدالحمید و اخبار مربوط به ایشان فقط زمانی معتبر و قابل استناد خواهند بود که از طریق سایت دفتر امام‌جمعه اهل سنت زاهدان به آدرس «www.abdolhamid.net» یا کانال تلگرامی به آدرس «t.me/molanaabdolhamid» منتشر شوند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار