تبلیغات

هشتمین جلسه دانش آموختگی طلاب نیکشهر برگزار شد

Article Image
هشتمین جلسه دانش آموختگی طلاب مدرسه فاروقیه نیکشهر و مدرسة البنات عایشه صدیقه – رضی الله عنها- صبح امروز در مسجد جامع ذوالنورین نیکشهر برگزار گردید.

به گزارش تبیین نیوز به نقل از سنت آنلاین، در این جلسه که به همت مولانا عبدالله وحیدی‌فر مدیر مدرسه و امام جمعه نیکشهر برگزار شده بود، استاد العلماء مولانا محمد یوسف حسین‌پور، شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید، شیخ الحدیث مولانا عبدالرحمن چابهاری و بسیاری دیگر از علما و مسؤولین حضور داشتند.

مولانا محمد دهقان استاد حدیث و ناظم عین العلوم گشت، صالحی فرماندار نیکشهر، لطفیان سرگزی امام جمعه اهل تشیع، مولانا وحیدی‌فر، مولانا نظرمحمد دیدگاه از علمای صاحب‌نام بلوچستان، شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید و شیخ الحدیث مولانا عبدالرحمن چابهاری به ایراد سخن پرداختند.

در این جلسه همچنین مقاله‌ای توسط یکی از دانشجویان مقطع دکترا قرائت گردید و سرودی دربارۂ امام بخاری توسط یکی از نونهالان نیز قرائت شد و گروه سرود حضرت معاویه – رضی الله عنه- از مدرسه حیدر کرار – رضی الله عنه- سرگان و مولانا فضل‌الله رئیسی نیز  به اجرای سرود پرداختند.

در هشتمین جلسه دانش‌آموختگی مدرسه فاروقیه و مکتب عایشه صدیقه نیکشهر از ۸۷ خواهر فاضله و ۸ خواهر حافظ تقدیر شد و دستار فضیلت بر سر ۶ دانش آموخته‌ی پسر نهاده شد و از ۲۳ حافظ و ۵۳ نفر دکتر و دانشجوی مقطع دکتری این شهر نیز تجلیل شد.

این جلسه با دعاهای پرسوز شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید به کار خود پایان داد.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار