تبلیغات

تراشیدن موی دختر نوجوان به دلیل نپوشیدن روسری

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_2358227.jpg

اساس نیوز: مقامات ایتالیایی سرپرستی دختر 14 ساله ای را که والدینش به دلیل نپوشیدن روسری، موهای سرش را تراشیده بودند، را از آنان گرفتند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه La Repubblica، یک خانواده بنگلادشی حدود چند سال است که در شهر بولونی ایتالیا زندگی می‌کنند و از آنها به عنوان یک خانواده بسته یاد می شد اما افراطی نبودند. پیش از این حادثه آنها توجه سازمانهای امنیتی را به خود جلب نکرده بودند.
پس از آنکه مادر این دختر نوجوان متوجه شد که او پس از خارج شدن از منزل حجابش را برمی دارد، پس از بازگشت وی، موهای دخترش را تراشید.
زمانیکه این دختر با سر تراشبده به مدرسه رفت، معلمین مدرسه پس از صحبت با وی و مدیر مدرسه، به سازمانهای مرتبط اطلاع دادند و این سازمان والدین وی را به کودک آزاری متهم کرد.
والدین این دختر نوجوان، وی و دو خواهر دیگر او را به رعایت اجباری حجاب مجبور می کردند و همچنین اجازه تنها بیرون رفتن و صحبت کردن با مرد ها را به آنها نمی داده اند.
سازمان خدمات اجتماعی , سرپرستی این سه خواهر را از والدین آنها گرفت و آنان را به یک مکان امن انتقال دادند و همچنین پدر و مادر این کودکان محاکمه خواهند شد.

 

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار