تبلیغات

ماجرای عکس زن محجبه انگلیسی در محل حمله تروریستی لندن

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_1500x248.jpg

اساس نیوز : تصویریک زن محجبه که به طور تصادفی در یکی از عکس های مربوط به امداد رسانی به مجروحان حمله تررویستی لندن دیده شده، موجی از انتقادات نژادپرستانه برخی از انگلیسی ها را در پی داشته وباعث شده است تا بدون دانستن حقیقت موضوع، به وی حمله کنند.

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «ارم نیوز»، گزارش های مطبوعاتی روز جمعه از حقیقت تصویر این دختر محجبه که در روزهای گذشته خشم نژادپرستانه انگلیسی ها رادرپی داشته، پرده برداشت.برخی از کاربران شبکه های اجتماعی در انگلیس این دختر محجبه را به بی تفاوتی و رفتار غیرانسانی در قبال قربانیان حمله لندن متهم کرده بودند و مدعی بودند که وی به مجروحان وکشته شدگان حمله تروریستی لندن اهمیتی نداده و نسبت به آن ابراز بی تفاوتی کرده است.

روزنامه دیلی میل انگلیس دراین باره نوشت: این دختر در حقیقت احساس وحشت ونگرانی می کرده و از تلفن همراه خود برای بازی استفاده نمی کرد بلکه می خواست به خانواده اش زنگ بزند و سلامتی خود را به آنها اعلام کند.

انتشار تصویر تصادفی وی در این عکس باعث شد تا برخی از کاربران انگلیسی در دو روزگذشته موجی ازحملات خود را بدون دانستن واقعیت متوجه وی کنند و وی را به بی تفاوتی نسبت به این حمله تروریستی و قربانیان آن متهم کنند.

این در حالی است که وی در سخنانی گفته است که به قربانیان و تیم نجات و اورژانس کمک رسانی کرده اما در آن لحظات از وی عکس گرفته نشده و تنها لحظه ای که در رعب ووحشت بوده از وی عکس گرفته شده است.

این دختر بدون اینکه نامی از خود ببرد افزود: با دیدن عکس خودم در رسانه ها شوکه شدم.بدتر از آن با نحوه برخورد با این عکس بیشتر شوکه شدم.در آن لحظه شوکه شده بودم اما بسیاری برخوردی نژادپرستانه و انزجار آمیز با من داشتند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار