تبلیغات

هجدهمین دوره مسابقات سراسری سخنرانی، سرود و مقاله نویسی مدارس علوم دینی اهل سنت استان س و ب

Article Image
شما اینجا هستید خانه » اخبار» اخبار اهل سنت » هجدهمین دوره مسابقات سراسری سخنرانی، سرود و مقاله نویسی مدارس علوم دینی اهل سنت استان س و ب

تعداد بازدید:4

هجدهمین دوره مسابقات سراسری سخنرانی، سرود و مقاله نویسی مدارس علوم دینی اهل سنت استان س و ب

هجدهمین دوره مسابقات سراسری سخنرانی، سرود و مقاله نویسی( به زبانهای عربی، فارسی، بلوچی) مدارس علوم دینی اهل سنت استان س و ب به میزبانی مدرسه علوم دینی اشاعت التوحید سراوان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدرسه دارالقرآن سراوان، هجدهمین دوره مسابقات سراسری سخنرانی، سرود و مقاله نویسی مدارس علوم دینی اهل سنت استان س و ب به میزبانی مدرسه علوم دینی اشاعت التوحید سراوان شامگاه روز سه شنبه مورخه ۱۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ ه ش آغاز واختتامیه این دوره از مسابقات روز پنجشنبه مورخه۱۲ اسفند صورت گرفت.

در این دوره از مسابقات بیش از صد نفر شرکت کننده از مدارس علوم دینی اهلسنت عضو شورای هماهنگی در بخش های مختلف : سخنرانی فارسی سطح/مقدمات, سخنرانی بلوچی سطح/مقدمات, سخنرانی عربی سطح/مقدمات, مقالات فارسی وعربی و مطلع شعر فارسی وبلوچی به رقابت پرداختند و نتایج بشرح زیر توسط داوران اعلان گردیدند.
سخنرانی فارسی /سطح
نفر اول : ناطق احمدی دارالعلوم مکی زاهدان
نفر دوم:نور الدین استوانه دارالعلوم مکی زاهدان
نفرسوم: سلیمان بندهی دارالعلوم مکی زاهدان

سخنرانی فارسی/ مقدمات
نفر اول : احمد شهنوازی تجویدالقرآن زاهدان
نفر دوم: عبدالناصر قنبرزهیدارالعلوم ابوحنیفه عظیم آباد
نفرسوم: علیرضا نورزهیعین العلوم گشت
سخنرانی عربی/سطح
نفر اول : عبدالحلیم زاروزهی دارالعلوم مکی زاهدان
نفر دوم:محمد رضا ابورزادهدارالعلوم مکی زاهدان
نفرسوم: ابراهیم بدری بدردارالعلوم زاهدان

سخنرانی عربی/ مقدمات
نفر اول : مسعود ناروئی تجوید القرآن زاهدان
نفر دوم: عبدالعزیز ناروئی تجوید القرآن زاهدان
نفرسوم: سعید بلوچ آبادی دارالعلوم مکی زاهدان

سخنرانی بلوچی سطح و مقدمات
نفر اول : عبدالناصر بلوچی خوش- انوار الحرمین پشامگ
نفر دوم: رضوان دادی زاده دارالعلوم مکی زاهدان
نفرسوم: ایوب درازهی اشاعة التوحید سراوان

مقالات فارسی

نفر اول : محمد ناروئی دارالعلوم مکی زاهدان
نفر دوم: شراف الدین ملکزهی دارالعلوم مکی زاهدان
نفر دوم: قاسم فیروزی دارالعلوم مکی زاهدان
نفر سوم : عبدالباسط شیرخوانی دارالعلوم مکی زاهدان
نفر سوم: اسلام دین همت خیل اشاعة التوحید سراوان

مقالات عربی
محمد روشن براهویی
اخترمحمد بریمس

گروههای سرود

گروه اول : حسان بن ثابت  عین العلوم گشت
گروه دوم:زبیر بن عوام مخزن العلوم خاش
گروه سوم: خالد بن ولید عین العلوم گشت

مطلع شعر

نفر اول : حامد براهویی  عین العلوم گشت
نفر دوم:جعفر خشنوددارالعلوم نوبندیان
نفردوم: مهران شیردلعین العلوم گشت
نفر سوم:محمد امین صوری زهی- عین العلوم گشت

قابل ذکر است مدیریت ومدرسین مدرسه دارالقرآن سراوان وبسیاری از طلاب این حوزه در اختتامیه این مسابقات حضور داشتند .

مطالب مرتبط مطلب مرتبطي پيدا نشد.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار