تبلیغات

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی: وزیر ارشاد اهانت روزنامه‌های «وطن امروز» و «نود» به اهل سنت را پیگیری کند

Article Image

به گزارش سنت نیوز به نقل از ایسنا، محمدقسیم عثمانی در تذکر شفاهی با مورد خطاب قرار دادن وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: روزنامه‌های «وطن امروز» و «نود» در روزهای اخیر مطالبی در راستای اهانت به اهل سنت را منتشر کرده اند.
وی با تاکید بر این‌که اهانت به اهل سنت بر خلاف منویات مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: روزنامه وطن امروز در شماره روز گذشته خود با انعکاس توهین به افراد مورد احترام اهل سنت، به منویات رهبری بی‌توجهی کرده است.
نماینده مردم بوکان در مجلس بیان کرد: روزنامه‌ی «نود» نیز در شماره ۷ اسفندماه خود به همسر حضرت رسول اکرم(صلی‌الله‌علیه وسلم) و مقدسات اهل سنت بی‌احترامی کرده است. لذا وزیر فرهنگ و ارشاد باید در اسرع وقت ضمن تشکیل هیات نظارت بر مطبوعات، با رفتارهای زنجیره‌ای که بر خلاف وحدت مسلمانان صورت می‌گیرند، برخورد کند.
این عضو هیئت‌رئیسه مجلس تاکید کرد: این نوع برخوردها ناشی از سهل‌انگاری و نقشه شوم دشمنان است که باید به شکل جدی با آنها برخورد شود.

‌گفتنی‌ست مسعود پزشکیان که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد باید این موضوع را پیگیری کند؛ ضمن آنکه ما به عنوان نمایندگان مجلس هم پیگیر اهانت صورت‌گرفته خواهیم بود.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار