تبلیغات

لزوم پیگیری وزیر ارشاد در پی اهانت روزنامه وطن امروز و نود به اهل سنت

Article Image

نماینده مردم بوکان در مجلس با انتقاد از اهانت روزنامه وطن امروز و نود به اهل سنت، گفت: وزیر ارشاد باید ضمن تشکیل هیات نظارت بر مطبوعات این موضوع را بررسی و برخورد لازم را انجام دهد.

به گزارش تبیین نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، ۹ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد، گفت: روزنامه های «وطن امروز» و «نود» در روزهای اخیر مطالبی در راستای اهانت به اهل سنت را منتشر کرده اند.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اهانت به اهل سنت بر خلاف منویات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: روزنامه وطن امروز در شماره روز گذشته خود با انعکاس توهین به افراد مورد احترام اهل سنت به منویات رهبری بی توجهی کرده است.

وی افزود: روزنامه نود نیز در شماره ۷ اسفندماه خود به همسر حضرت رسول اکرم(ص)  و مقدسات اهل سنت بی احترامی کرده است از این رو وزیر فرهنگ و ارشاد باید در اسرع وقت ضمن تشکیل هیات نظارت بر مطبوعات با رفتارهای زنجیره ای که بر خلاف وحدت مسلمانان است برخورد کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این نوع برخوردها ناشی از سهل انگاری و نقشه شوم دشمنان است که باید به شکل جدی با آنها برخورد شود.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد باید این موضوع را پیگیری کند ضمن آنکه ما به عنوان نمایندگان مجلس هم پیگیر اهانت صورت گرفته خواهیم بود.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار