تبلیغات

یلدریم: ترکیه 3000 عضو داعش را به هلاکت رسانده است

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_thumbs_b_c_90642b4fed45a1d676301a8d4a4f48ae.jpg اساس نیوز: بنعلی یلدریم، نخست وزیر ترکیه در دیدار با اعضای رسانه ها در کاخ چانکایا در آنکارا گفت: ترکیه به تمام جهان نشان داد که نه در حرف، بلکه در عمل و موثر با گروه های تروریستی، به‌ ویژه داعش مبارزه می‌کند. ما حدود 3 هزار عضو داعش را به هلاکت رسانده ایم.


وی در ادامه همچنین اظهار داشت:  برنامه تبلیغاتی حزب عدالت و توسعه و حزب حرکت ملی جداگانه خواهد بود. شاید در این روند نیز برخی برنامه‌های مشترک که اکنون نمی توانم در مورد جزئیات آن بیشتر بگویم را نیز اجرا کنیم. این نیز در چارچوب برنامه ای مشترک خواهد بود، اما در اصل برنامه تبلیغاتی هر حزبی جدا از هم خواهد بود.

(در رابطه با علامت بوزکورت) ما علامت و سمبل هر کسی را نشان می‌دهیم و به تنوع افکار در ترکیه احترام می‌گذاریم. 80 میلیون نفر جمعیت این کشور را در آغوش می‌گیریم. تنها یک استثنا وجود دارد و آن هم گروه‌های تروریستی هستند.

حتی الامکان می‌خواهیم به جای تنش، شمولیت بر سیاست ما حاکم باشد. موضع ما این است، اما خطوط قرمزی و ارزش هایی داریم. اگر ارزش‌های ما مورد تعرض قرار گیرد، تسلیم نمی‌شویم و واکنش نشان می‌دهیم.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار