تبلیغات

کتاب تربیت و اصلاح فرزندان ، نوشته مولانا قاسمی، برگزیده ی کتاب سال استان شد

Article Image
کتاب تربیت و اصلاح فرزندان اثر استاد مفتی محمد قاسم قاسمی، برگزیده ی کتاب سال استان سیستان‌ و‌ بلوچستان شد.

به گزارش تبیین نیوز به نقل از کانال مفتی محمدقاسم قاسمی، سومین دوره ی کتاب سال استان سیستان و بلوچستان امروز یکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵ استان برگزار شد.

در این مراسم که همزمان با برگزاری آیین افتتاحیه ی هجدهمین نمایشگاه کتاب استان برگزار شد، کتاب «تربیت و اصلاح فرزندان» اثر استاد مفتی محمدقاسم قاسمی، به‌عنوان برگزیده ی کتاب سال استان سیستان و بلوچستان در بخش “تربیت و خانواده” انتخاب شد و نویسنده ی فاضل این کتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

در “کتاب تربیت و اصلاح فرزندان” نویسنده به بیان روش‌های نوین تعلیم و تربیت فرزندان برگرفته از قرآن مجید و سنّت رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وسلّم، پرداخته است.

استاد مفتی محمد قاسم قاسمی همچنین دربارۀ مطالب این کتاب نوشته است: «این مطالب گرچه به‌صورت پراکنده نوشته شده‌اند، اما می‌توان گفت در زمینۀ تعلیم و تربیت فرزندان مشتمل بر چکیدۀ تجارب بزرگان گذشته و معاصر می‌باشند، مخصوصاً بخش توصیه‌ها و تجربه‌های آن که چراغی فرا راه مربیان قرار می‌دهد.»

مولانا مفتی محمد قاسم قاسمی، از نویسندگان اهل سنت، مدرس حدیث و فقه مدرسه دینی دارالعلوم زاهدان، سردبیر فصلنامه ندای اسلام و مسئول دارالافتای دارالعلوم زاهدان می باشد.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار