تبلیغات

گزارش خطبه‌های نماز جمعه 15 بهمن ماه پاوه

Article Image

خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه با بیان اینکه در مسئله قاچاق حقیقتاً هم دولت و هم ملت هر دو گرفتارند افزودند: بنده چه کسی را مقصر بدانم؟ اگر بگویم مردم چرا کوله بری می‌کنند؟ پس زندگی خود را چگونه تأمین کنند؟! و اگر بگویم دولت مرزها را رها کند، پس این چه دولتی است که نتواند از مرزهای خود دفاع کند؟ لذا واقعیت امر اینست باید چاره ای اساسی برای این معضل اندیشده شود

نماز جمعه مورخه 15/11/95 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-تقوای الهی 2-پنج جمله حکمت‌آمیز 3-سالگرد انقلاب اسلامی 4- هدف دشمنان تدمیر اسلام است 5-آب شرب پاوه  6-مرگ کولبران سردشتی» اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ حاج ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته (15 بهمن‌ماه 95) که با حضور مردم نمازگزار در مسجد جامع پاوه برگزار شد، در ابتدای سخنان خود رعایت تقوی را سبب سربلندی انسان در دنیا و سعادت و خوشبختی آخرت معرفی و سپس به تعریف لغوی و شرعی واژۀ تقوی پرداختند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار