تبلیغات

آموزش فارسی «ساخت نرم افزار اندروید و آیفون» بدون کدنویسی

Article Image
توضیحات

ساخت و ارائه نرم افزار های اسلامی از اهداف مهم سایت سنت دانلود می باشد و برای این کار با بکارگیری حداکثر توان و آموزش اختصاصی برای چند از تن از فعالان فضای مجازی تلاش نموده است تا به تعداد انبوه نرم افزار های اسلامی تولید نماید.

برای توسعه بیشتر در این زمینه آموزش فارسی ساخت نرم افزار های اندروید و آیفون را برای عموم کاربران اهل سنت به صورت کاملا تصویری و به زبان فارسی و روشی آسان و قابل فهم ارائه مینماییم.

مهم ترین سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

معرفی بخش های مختلف نرم افزار مادر استفاده از شکلک ها و حاشیه های اسلیمی ساخت دکمه های ارتباطی شما به کاربران قرار دادن یک فایل صوتی یا تصویری در نرم افزار طراحی اسلامی قالب نرم افزار ساخت یک گالری تصاویر در نرم افزار خروجی گرفتن نرم افزار با فرمت های apk , ios

این مجموعه آموزشی بسیار مفید میتواند شمارا در ساخت نرم افزارهای برای ارائه کتاب، معرفی سایت، فروش اینترنتی و… کمک کند. به مدیران سایت ها و کانال های اسلامی و دیگر فعالان در عرصه فضای مجازی دانلود این آموزش های مفید را اکیدا توصیه مینماییم.

هم چنین قابل ذکر است شما میتوانید بعد از ساخت نرم افزار خود آنرا برای طراحی ویژه و ارائه نرم افزار شما در سایت سنت دانلود در تلگرام برای ما ارسال نمایید.

مشخصات

نام کتابچه: آموزش ساخت نرم افزار اندروید و آیفون سازنده: سنت دانلود تعداد صفحات: ۲۰ صفحه فرمت: pdf حجم: ۵ مگابایت منبع: سنت دانلود لینک دانلود مستقیم (برای دانلود کلیک کنید)

این مطلب را از دست نده:  کتاب خدمات علمای دیوبند برای اندروید

اگر از مطلب خوشتان آمده آن را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار